Məhsul Konfiqurasiyası
Soyuducu düz ərimə qızdırıcı borusu, buxarlandırıcı bobin üzərində buz və şaxtanın yığılmasının qarşısını almaq üçün elektrikli isitmə yolu ilə avadanlıqların əriməsinə və ya temperatur balansını qorumağa nail olmaq üçün soyuq saxlama, soyuducu və digər soyuducu avadanlıqlar üçün xüsusi bir istilik elementidir. Onun əsas quruluşu aşağıdakıları əhatə edir:
1. Qızdırıcı gövdə: daxili müqavimət teli nikel-xrom ərintisindən, xarici teli isə səmərəli istilik keçiriciliyi və elektrik təhlükəsizliyini təmin etmək üçün izolyasiyaedici vasitə kimi yüksək sıxlıqlı maqnezium oksid tozu ilə bükülmüşdür;
2 qabıq materialı: əsasən 304/310S paslanmayan polad, bəzi modellər silikon kauçukdan istifadə edir, korroziyaya davamlıdır və aşağı temperatur və yüksək rütubət mühitinə uyğunlaşır;
3, qablaşdırma prosesi: Müqavimət teli büzülmə borusu prosesi vasitəsilə metal boruya sabitlənir və əyilmə forması müxtəlif avadanlıqların (məsələn, soyuq fan buxarlandırıcısı, su qabı) quraşdırma tələblərinə cavab vermək üçün fərdiləşdirilə bilər.
Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad Tək Düz Borulu Əridmə Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Qızdırıcı Elementi Əridir |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Şirkət | İstehsalçı/təchizatçı/zavod |
| Paslanmayan Polad Tək Düz Borulu Əridmə Qızdırıcısı hava soyuducusunun əriməsi üçün istifadə olunur, şəkil formasıəritmə qızdırıcı borusuAA tiplidir (ikiqat düz boru), boru uzunluğu xüsusi olaraq hava soyuducusunun ölçüsünə uyğundur, bütün ərimə qızdırıcılarımız tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Paslanmayan poladdan hazırlanmış əritmə qızdırıcı borusunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, qurğuşun məftil hissəsi olan boru rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da hazırlana bilər. Əritmə qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Hava soyuducu modeli üçün əritmə qızdırıcısı
Məhsul Xüsusiyyətləri
Effektiv şaxta və temperatur nəzarəti
*** Düz ərimə qızdırıcı borusu, soyuducunun səmərəliliyini təmin etmək üçün soyuducunun buxarlandırıcısının və ya kondensatorunun səthindəki buz təbəqəsini tez bir zamanda əridir. -30℃~50℃ mühit üçün uyğundur;
*** Seqmentli isitməni (məsələn, 1000W ~ 1200W güc diapazonu), saatda 400℃-ə qədər isitmə sürətini, dəqiq uyğun ərimə dövrünü dəstəkləyir.
Çevik uyğunlaşma
*** Ərimə borusu qızdırıcısı istehsalçısı qeyri-standart fərdiləşdirməni (məsələn, boru diametri 8.0 mm, uzunluğu 1.3 m) dəstəkləyir, soyuducu şassi, buxarlandırıcı qanadlar və digər mürəkkəb strukturlar üçün uyğundur;
*** 220V/380V gərginliklə uyğundur, məişət soyuducuları, kommersiya məqsədli soyuq saxlama və soyuq zəncir daşıma avadanlığı üçün uyğundur.
Məhsul Tətbiqi
1.soyuq saxlama soyutma fanı:buxarlandırıcının əriməsi üçün istifadə olunan düz defrost qızdırıcı borusu, don yığılmasının qarşısını alır və soyuducunun səmərəliliyinə təsir göstərir;
2.Soyuq zəncir avadanlığı:U formalı əritmə qızdırıcısı Soyuducu yük maşınının və vitrin şkafının sabit temperatur mühitini qoruyun ki, temperatur nəzarətinin pozulmasına səbəb olan donmanın qarşısını alınsın;
3.Sənaye soyuducu sistemi:Avadanlığın fasiləsiz işləməsini təmin etmək üçün ərimə borusu qızdırıcısı su qabının və ya kondensatorun alt hissəsinə quraşdırılmışdır.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













