| Məhsulun adı | Soyuducu Ərimə Qızdırıcısı Paslanmayan Polad Borulu İstilik Elementi BD120W016 İstilik Borusu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| İşləmə temperaturu | 150ºC (Maksimum 300ºC) |
| Ətraf mühitin temperaturu | -60°C ~ +85°C |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | İstilik Elementi |
| Əsas material | Metal |
| Mühafizə sinfi | IP00 |
| Təsdiqlər | UL/ TUV/ VDE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Qapaq/Mötərizə | Xüsusi |
Alüminium borulu istilik elementinin konfiqurasiyası:
Alüminium borulu istilik elementi istilik daşıyıcısı kimi alüminium borudan istifadə edir.
Müxtəlif formalı komponentlər yaratmaq üçün qızdırıcı tel komponentini alüminium boruya qoyun.
Alüminium borunun diametri: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
*Xüsusi tələbləriniz varsa, sizin üçün də uyğunlaşdıra bilərik.
Bu seriya elektrik qızdırıcıları soyuducularda, paltaryuyan maşınlarda, elektrikli su qızdırıcılarında, günəş enerjisi ilə işləyən su qızdırıcılarında, mikrodalğalı sobalarda, kondisionerlərdə, soya südü maşınlarında və elektrikli istilik funksiyalarına malik digər kiçik cihazlarda geniş istifadə olunur.
Ərimə məqsədilə asanlıqla hava soyuducusuna və kondensator qanadlarına yerləşdirilə bilər.
Bu məhsul yaxşı ərimə istilik effekti, sabit elektrik performansı, yüksək izolyasiya müqaviməti, korroziyaya davamlılıq, yaşlanma əleyhinə, yüksək həddindən artıq yükləmə qabiliyyəti, kiçik sızma cərəyanı, sabitlik və etibarlılıq, eləcə də uzun xidmət müddəti kimi rol oynayır.














