| Məhsulun adı | Ərimə üçün Soyuducu İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Paslanmayan poladSoyuducu İstilik Elementi VahidiBorunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, qurğuşun məftil hissəsi olan boru rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da edilə bilər. Ərimə qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Əriməsoyuducu istilik borusuəsasən paslanmayan polad borudan hazırlanır və doldurucu kimi yüksək keyfiyyətli modifikasiya edilmiş maqnezium oksidi istifadə olunur, yaxşı izolyasiya və suya davamlılığa malikdir. Thesoyuq otaq əritmə qızdırıcısıƏrimə əməliyyatı üçün dondurucu avadanlığın müəyyən hissələrinə asanlıqla daxil edilməsi üçün istifadəçi tələblərinə uyğun olaraq istənilən formaya əyilə bilər. Bundan əlavə,əritmə qızdırıcı borusuhəmçinin əla elektrik performansına və stabilliyinə, yüksək izolyasiya müqavimətinə, güclü korroziyaya davamlılığa, həddindən artıq yükləmə qabiliyyətinə, kiçik sızma cərəyanına, sabit və etibarlılığa, uzun xidmət müddətinə və s. malikdir.
Borunun diametri, gərginliyi, gücü, forması və uzunluğuərimə istilik borusuMüştərinin xüsusi ehtiyaclarına və texniki tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər. Ümumi formalara U və düz daxildir, xüsusi formalar da istəyə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər. Məhsulun möhkəmliyini artırmaq üçün borunun ağzı rezin vulkanizasiya və ya ikiqat divarlı istilik büzücü boru büzücü ilə möhürlənir, soyuq və nəm iş mühiti üçün uyğundur.
İstilik borusunun əridilməsisəmərəli, təhlükəsiz və etibarlı elektrik komponentlərinin bir növüdür. Avadanlıqların normal işləməsini təmin etmək və xidmət müddətini uzatmaq üçün müxtəlif dondurucu avadanlıqların əridilməsi əməliyyatında geniş istifadə olunur.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














