Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | U formalı qanadlı borulu qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm və s. |
| Forma | Düz, U formalı, W formalı və ya xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Qanadlı İstilik Elementi |
| Terminal | Rezin başlıq, flanş |
| Uzunluq | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE, CQC |
| Adətən düz, U formalı, W formalı U formalı qanadlı boru qızdırıcısının forması, tələb olunduqda bəzi xüsusi formaları da düzəldə bilərik. Əksər müştərilər boru başlığını flanşla seçirlər, əgər U formalı qanadlı qızdırıcını vahid soyuducuda və ya digər əritmə avadanlıqlarında istifadə etmisinizsə, bəlkə də baş möhürünü silikon kauçukla seçə bilərsiniz, bu möhürləmə yolu ən yaxşı suya davamlılığa malikdir. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
U formalı qanadlı qızdırıcı ümumi elementin səthinə metal qanadlarla sarılır. Ümumi qızdırıcı elementlə müqayisədə istilik yayılma sahəsi 2-3 dəfə böyüyür, yəni qanadlı elementin icazə verilən səth güc yükü ümumi elementin 3-4 dəfəsidir. Elementin uzunluğu qısaldıldığı üçün istilik itkisi azalır. Eyni güc şəraitində U formalı qanadlı qızdırıcı sürətli temperatur artımı, vahid istilik istehsalı, yaxşı istilik yayılma performansı, yüksək istilik səmərəliliyi, uzun xidmət müddəti, kiçik istilik cihazı və aşağı qiymət kimi üstünlüklərə malikdir. İstifadəçi tələblərinə uyğun olaraq ağlabatan dizayn, quraşdırılması asandır.
Forma Seçimi
Məhsul Tətbiqləri
U formalı qanadlı qızdırıcılar maşınqayırma, avtomobil, tekstil, qida, məişət texnikası və digər sahələrdə, xüsusən də kondisioner hava pərdəsi sənayesində geniş istifadə olunur.
1. Kimya sənayesində kimyəvi materialların qızdırılması, bəzi tozların müəyyən təzyiq altında qurudulması, kimyəvi proses və sprey qurutma hamısı onlar tərəfindən həyata keçirilir.
2. Neft xam nefti, ağır neft, yanacaq yağı, istilik ötürmə yağı, sürtkü yağı və parafin daxil olmaqla karbohidrogen isitmə.
3. Emal suyu, həddindən artıq qızdırılmış buxar, əridilmiş duz, azot (hava) qazı, su qazı və qızdırılması lazım olan digər mayelər.
4. Qabaqcıl partlayışa davamlı quruluş tətbiq etdiyi üçün avadanlıq kimyəvi, hərbi, neft, təbii qaz, dəniz platformalarında, gəmilərdə, mədən sahələrində və partlayışa davamlı tələb olunan digər yerlərdə geniş istifadə edilə bilər.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














