| Məhsulun adı | Borulu Zolaqlı Qanadlı İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm və s. |
| Forma | Düz, U formalı, W formalı və ya xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Qanadlı İstilik Elementi |
| Terminal | Rezin başlıq, flanş |
| Uzunluq | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE, CQC |
| Adətən düz, U formalı, W formalı qanadlı qızdırıcı elementin forması, tələb olunduqda bəzi xüsusi formaları da düzəldə bilərik. Əksər müştərilər boru başlığını flanşla seçirlər, əgər qanadlı qızdırıcı elementləri cihaz soyuducusunda və ya digər əridici avadanlıqlarda istifadə etmisinizsə, bəlkə də baş möhürünü silikon kauçukla seçə bilərsiniz, bu möhürləmə yolu ən yaxşı suya davamlılığa malikdir. | |
Elektrikli Qanadlı İstilik Borulu Qanadlı Borulu Qızdırıcı təbii və məcburi konveksiya məkan isitməsində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. Qanad materialı hava və korroziyaya uğramayan qaz isitmə üçün konvektiv səth sahəsini artırmaq üçün element səthinə davamlı olaraq spiral şəklində sıx şəkildə sarılır. Qanad aralığı və ölçüsü performansı optimallaşdırmaq üçün sınaqdan keçirilmiş və seçilmişdir. Daha sonra polad qanadlı qurğular sobada lehimlənir, qanadlar örtüyə yapışdırılır və keçiricilik səmərəliliyini artırır. Bu, eyni axın sahəsində daha yüksək vatt səviyyələrinə nail olmağa imkan verir və qızdırıcının ömrünü uzadan daha aşağı örtük temperaturu yaradır.
Elektrikli qanadlı istilik borusu qanadlı boru qızdırıcıları məcburi konveksiyalı istilik, hava və ya qaz isitmə istilik sistemləri üçün istifadə olunur. Qanadlı boru qızdırıcıları/qızdırıcı elementləri sizin xüsusi tətbiq ehtiyaclarınıza uyğun olaraq fərdiləşdirilir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













