| Məhsulun adı | Borulu Paslanmayan Polad Qanadlı İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, 12.0mm |
| Üzgəc ölçüsü | 3 mm və ya 5 mm |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Material | paslanmayan polad 304 |
| İstifadə edin | Qanadlı İstilik Elementi |
| Borunun başlığı | flanş və ya qurğuşun məftil |
| Forma | düz, U formalı, W formalı və ya xüsusi |
| Təsdiqlər | CE / CQC |
| Ölçü | rəsm və ya nümunə kimi xüsusi olaraq hazırlanmışdır |
| Paslanmayan poladdan hazırlanmış qanadlı qızdırıcı element paslanmayan polad materialdan hazırlanmışdır, forma və ölçü müştərinin nümunəsi və ya rəsmi kimi fərdiləşdirilə bilər, nümunəniz yoxdursa, qızdırıcının uzunluğunu ölçə və şəkildə göstərilə bilər, biz də istehsal edə və qiymət təklif edə bilərik. Düz, U forması, W forması və istənilən xüsusi formaya malik qanadlı istilik elementi formasında olan JINGWEI qızdırıcısı istehsalçıdır və qızdırıcımız xüsusi olaraq düzəldilə bilər, heç bir standart qızdırıcı spesifikasiyamız yoxdur; Beləliklə, hər hansı bir xüsusi istilik elementiniz varsa, bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz. | |
Paslanmayan poladdan hazırlanmış qanadlı qızdırıcı element struktur əsas kimi möhkəm borulu komponentdən istifadə edir. Hava və korroziyaya uğramayan qaz isitmə üçün konvektiv səth sahəsini artırmaq məqsədilə qanad materialı elementin səthinə davamlı olaraq spiral şəklində sarılır. Performansı optimallaşdırmaq üçün qanad aralığı və ölçüsü sınaqdan keçirilmiş və seçilmişdir. Daha sonra polad qanad bloku elektrik keçiriciliyini yaxşılaşdırmaq üçün qanadları örtüyə yapışdırmaq üçün sobada lehimlənir. Bu, eyni axın sahəsində daha yüksək vatt səviyyəsinə nail olmağa imkan verir və qanadlı qızdırıcı elementin xidmət müddətini uzadaraq daha aşağı örtük temperaturu yaradır. Daha yüksək temperatur və ya daha çox korroziyaya uğrayan tətbiqlər üçün paslanmayan polad qanadlar ərinti örtüyünün ətrafına etibarlı şəkildə sarıla bilər. Qanadlı qızdırıcı elementləri quraşdırarkən vibrasiya və zəhərli/alışan mühit kimi tətbiq şərtləri nəzərə alınmalıdır. Qoruyucu örtüklər yüngül korroziya və ya yüksək rütubət tətbiqlərində qanadlı qızdırıcı elementlər üçün istifadə edilə bilər.
1. PASLANMAYAN POLAD MATERİAL: Yüksək keyfiyyətli paslanmayan poladdan hazırlanmışdır, davamlıdır, istifadədə davamlıdır;
2. VAHIMLİ İSTİLİK EFFEKTİ: Vahid istilik, yaxşı istilik performansı, yüksək istilik səmərəliliyi;
3. YAŞLANMAQ ASAN DEYİL: Yüksək temperatura davamlı, yaşlanması asan deyil, uzun xidmət müddəti;
4. SÜRƏTLİ İSTİLİK KEÇİRİLMƏSİ: Sabit performans, sürətli istilik keçiriciliyi, yaxşı istilik effekti;
5. GENİŞ TƏTBİQLƏR: Bir çox növ sobalarda, çörək bişirmə otaqlarında, istilik qorunmasında, kondisioner avadanlıqlarında, qida, qida cihazlarında geniş istifadə olunur;
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













