| Məhsulun adı | Borulu Yağ Qızdırıcısı İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkar dərin qızdırıcı istilik borusu istehsalçısıdır, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Qızartma qızdırıcısının gücü də tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Boru başlığı olaraq adətən paslanmayan polad və ya misdən istifadə edəcəyik. | |
Boruşəkilli Yağ Qızdırıcısı Qızdırıcı Element, qızartma maşınının vacib bir hissəsidir və bu, sobanın temperaturunu idarə etməyimizə və inqrediyentlərin sürətli və yüksək temperaturda qızardılmasına nail olmağımıza kömək edə bilər. Dərin qızdırıcının qızdırıcı elementi müştərinin tələblərinə uyğun olaraq müxtəlif formalarda xüsusi olaraq hazırlanmışdır.
Yüksək səmərəlilik və sürət kimi əlamətdar xüsusiyyətə əlavə olaraq, Borulu Yağ Qızdırıcısı Qızdırıcı Elementinin bir çox digər üstünlükləri var.
Əvvəla, yağ temperaturunun tələb olunan diapazonda dəyişməməsini və qızardılmış yeməyin keyfiyyətinin daha sabit və etibarlı olmasını təmin etmək üçün daha sabit bir istilik performansına malikdir;
İkincisi, maşının enerji istehlakını azalda bilər ki, eyni zamanda qida hazırlaya bilək və daha ekoloji cəhətdən təmiz resurslardan istifadə edə bilək; Bundan əlavə, yağlı qızdırıcının qızdırıcı elementi yanacaq istehlakımızı da azalda bilər ki, daha çox xərcə qənaət edək və iqtisadi səmərəliliyi artıraq.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














