| Məhsulun adı | Hava Soyuducusu üçün Borulu Əridmə Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheBorulu Ərimə QızdırıcısıHava Soyuducusu üçün hava soyuducusunun üzgəcinə və ya əritmə üçün su qabına quraşdırılmışdır. Forma adətən U formasında və ya AA NÖVÜNDƏ (ikiqat düz boru, ilk şəkildə göstərilmişdir) istifadə olunur. Ərimə qızdırıcısının borusunun uzunluğu soyuducunun uzunluğuna uyğun olaraq tənzimlənir. | |
Boru Qızdırıcısını Əridinelektrik enerjisini istilik enerjisinə çevirən xüsusi bir elektrik komponentidir.əridilmiş boru qızdırıcısıQabıq kimi metal borudur və spiral elektrotermik ərintisi teli (nikel xrom, dəmir xrom ərintisi) borunun mərkəzi oxu boyunca bərabər paylanmışdır. Boşluq yaxşı izolyasiya və istilik keçiriciliyinə malik modifikasiya olunmuş MgO tozu ilə doldurulur və sıxılır. Boru ucları silikon və ya keramika məhsulları ilə möhürlənir. Yüksək istilik səmərəliliyi, istifadəsi asanlığı, sadə quraşdırılması və çirklənməməsi səbəbindən müxtəlif istilik hallarında geniş istifadə olunur.
Ümumiyyətlə,əritmə qızdırıcısısoba nəm müalicəsi tətbiq olunur, rəngi bejdir, yüksək temperaturda tavlana bilər, elektrikli istilik borusunun səth rəngi qara və ya tünd yaşıldır.
1, kiçik ölçülü, böyük güc: daxiliəritmə qızdırıcı borusuəsasən klaster borulu istilik elementlərindən istifadə edir.
2, elektriksoyuducu əritmə qızdırıcısı Sürətli istilik reaksiyası, yüksək temperatur nəzarəti dəqiqliyi, yüksək hərtərəfli istilik səmərəliliyi.
3, yüksək istilik temperaturu:əritmə qızdırıcısı dizayn işləmə temperaturu 850-ə qədər ola bilər.
4, elektrikli əritmə qızdırıcısısadə quruluş, daha az material və yüksək istilik çevrilmə sürəti, eyni zamanda enerji və elektrik enerjisinə qənaət.
5, uzun ömür, yüksək etibarlılıq:paslanmayan polad ərimə qızdırıcı elementiXüsusi elektrikli istilik materiallarından hazırlanır, dizayn güc yükü ilə birlikdə daha münasibdir, qızdırıcı çoxsaylı qoruma qəbul edir ki, bu da ərimə qızdırıcısının təhlükəsizliyini və ömrünü xeyli artırır.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













