Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Dondurucu Qızdırıcı Elementi Əridir |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Ərimə Soyuducusu Qızdırıcı Elementi hava soyuducusunun əriməsi, şəkil forması üçün istifadə olunurəritmə qızdırıcı borusuAA tiplidir (ikiqat düz boru), boru uzunluğu xüsusi olaraq hava soyuducusunun ölçüsünə uyğundur, bütün ərimə qızdırıcılarımız tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Ərimə üçün dondurucu qızdırıcı element borusunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, boru qurğuşun məftil hissəsi ilə rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da edilə bilər. Ərimə üçün qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Maqnezium oksidinə batırılmış, sıxılmış və metal örtüklə qorunan rezistiv məftil spiralından istifadə edərək, əritmə dondurucu qızdırıcı elementi möhkəmləndirilmiş və sınaqdan keçirilmiş texnologiyalardan istifadə edir. Tavlandıqdan sonra, əritmə dondurucu qızdırıcı elementləri mövcud sahəyə və isitmə tələblərinə əsasən müxtəlif həndəsi formalarda qəliblənə bilər. Borunun büzülməsindən sonra, iki terminal elektrik əritmə dondurucu qızdırıcı elementinin soyutma avadanlıqlarında adi qaydada istifadəsini təmin etmək üçün xüsusi hazırlanmış rezin presləmə möhüründən istifadə edir. Bundan əlavə, istifadəçi spesifikasiyalarına uyğun olaraq istənilən formaya salına bilər.
Hava soyuducu modeli üçün əritmə qızdırıcısı
Məhsul Tətbiqi
Dondurucu əritmə qızdırıcı elementinin səmərəli əritmə qabiliyyəti onu soyuducularda, soyuducularda, kondisionerlərdə və digər məişət cihazlarında geniş istifadə etməyə imkan verir. Eyni zamanda, dondurucu əritmə qızdırıcı elementi maye səviyyə sensorları, qızdırıcılar, taymerlər və digər cihazlar sahəsində də istifadə olunur və onun sabit və etibarlı performansı sənayedə geniş şəkildə tanınır.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















