Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Ərimə üçün boruşəkilli alüminium buxarlandırıcı istilik elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 4.5mm, 6.5mm və s. |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Alüminium əritmə qızdırıcısı |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheBuxarlandırıcı İstilik Elementi4.5 mm alüminium borudan hazırlanmışdır, qızdırıcının forması müştərinin tələblərinə uyğun olaraq əyilə bilər, paket bir qızdırıcı və bir çanta seçilə bilər, əsasən soyuducunun əridilməsi üçün istifadə olunur. Hazırda bir neçə məhsul istehsal etmişikalüminium əritmə qızdırıcısıBizimlə əlaqə saxlamaq istəyirsinizsə, əsasən Misirə və digər Yaxın Şərq ölkələrinə ixrac olunur. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Thealüminium istilik borusuDaşıyıcı kimi alüminium boru istifadə olunur və silikon rezin istilik teli (temperatur davamlı 150 ℃) müxtəlif formalı elektrikli istilik komponentlərindən hazırlanmış alüminium boruya yerləşdirilir. Alüminium borunun xarici diametrinə görə, yaxşı möhürləmə performansına, sürətli istilik ötürülməsinə və asan emalına malik iki növə bölünə bilər: F4.5 və F6.35.
Thealüminium borulu əritmə qızdırıcısıNominal gərginliyi 250V-dan aşağı, 50-60HZ, nisbi rütubət ≤90% və ətraf mühit temperaturu -30℃--+50℃ olan mühitlərdə isitmə üçün uyğundur. Tez, bərabər və təhlükəsiz şəkildə istilik yaradır və soyuducuların, dondurucuların və digər dondurucu avadanlıqların əridilməsində geniş istifadə olunur.
Texniki məlumatlar
1. İstilik izolyasiya müqaviməti: 24 saat suda islatdıqdan sonra istilik izolyasiya müqaviməti ≥100MΩ, 30 dəqiqə islatdıqdan sonra istilik izolyasiya müqaviməti ≥20MΩ;
2. Gərginlik müqaviməti: AC2000V-dən sonra cərəyanı 10mA-ya qoyun, 2 saniyəlik gərginlik müqaviməti sınağından sonra beş dəfə qırılma və alovlanma fenomeni var;
3. Sızma cərəyanı: sızma cərəyanı ≤0.5mA; nominal gücün 1.15 misli.
4. Güc sapması: nominal gərginlik altında nominal güc nominal dəyərin +5% ~ 10%-ni təşkil edir;
5. Qurğuşun möhkəmliyi: 100N dartılma sınağından sonra qurğuşun hissəsində yerdəyişmə və ya sınıq qüsurları olmamalıdır
Məhsul Tətbiqi
JINGWEI emalatxanası
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













