| Məhsulun adı | Zolaqlı Qanadlı Borulu İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm və s. |
| Forma | Düz, U formalı, W formalı və ya xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Qanadlı İstilik Elementi |
| Terminal | Rezin başlıq, flanş |
| Uzunluq | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE, CQC |
| Formasıqanadlı boruşəkilli istilik elementidüz, U, W və istənilən xüsusi formaya malikdir. Borunun diametri 6.5 mm və ya 8.0 mm seçilə bilər, boru başlığı flanşla qaynaq edilə bilər və ya rezin başlıqla möhürlənə bilər.Qanadlı istilik elementiölçüsü müştərinin tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilir. | |
Qanadlı istilik borusuİstehsal materiallarına yüksək keyfiyyətli paslanmayan polad, modifikasiya olunmuş maqnezium oksid tozu, yüksək müqavimətli elektrotermik ərinti məftili, paslanmayan polad istilik radiatoru, qabaqcıl istehsal avadanlıqları və texnologiyası, eləcə də ciddi keyfiyyət idarəetməsi, istifadəçi tələblərinə uyğun olaraq ağlabatan dizayn, quraşdırmaq və istifadə etmək asandır. Bir çox növ var.qanadlı hava isitmə boruları, müxtəlif tətbiq ssenarilərinin ehtiyaclarını ödəmək üçün yayılmış üzgəc borusu, qaynaqlanmış üzgəc borusu və digər növləri daxil olmaqla
1. Kimya sənayesində kimyəvi materialların qızdırılması, bəzi tozların müəyyən təzyiq altında qurudulması, kimyəvi proses və reaktiv qurutma hamısı aşağıdakı üsullarla həyata keçirilirqanadlı elektrikli istilik boruları.
2. Karbohidrogen qızdırılması, o cümlədən neft xam nefti, ağır neft, yanacaq yağı, termal yağ, sürtkü yağı, parafin.
3. Proses suyu, qızdırılmış buxar, əridilmiş duz, azot (hava) qazı, su qazı və qızdırılması lazım olan digər mayelər.
4. Qabaqcıl partlayışa davamlı quruluşa görəqanadlı elektrikli istilik elementi, avadanlıqlar kimyəvi, hərbi, neft, təbii qaz, dəniz platformalarında, gəmilərdə, mədən sahələrində və digər partlayışa davamlı yerlərdə geniş istifadə edilə bilər.
Theboruşəkilli qanadlı hava qızdırıcısımaşınqayırma, avtomobil, tekstil, qida, məişət texnikası və digər sahələrdə, xüsusən də kondisioner və hava pərdəsi sənayesində geniş istifadə olunur. Məlumatlara görə,qanadlı istilik borusuxüsusilə yağ və yanacaq yağının qızdırılmasında yaxşıdır.Qanadlı hava qızdırıcılarısənayedə və kimya sənayesində geniş istifadə olunur ki, bu da hamı üçün aydındır. Üzgəc borularının seçimi də çox vacibdir, yaxşısını seçinüzgəcli istilik borularıalıcılar üçün çox çətin bir şeydir və ya yaxşı bir qiymətə qeyri-qənaətbəxş məhsullar almaq, orta və öz avadanlıqlarında istifadə üçün uyğun olmayan məhsullar almaq, ucuz bir məhsulu necə seçmək olarüzgəcli istilik elementləri.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















