Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad Borulu Qızdırıcı Element |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | İmmersiya İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Paslanmayan Polad Boru Qızdırıcı Element materialımızda paslanmayan polad 201 və paslanmayan polad 304 var.Elektrikli Boru Qızdırıcısı İstilik Elementidüyü buxarlandırıcısı, istilik buxarlandırıcısı, isti vitrin və s. kimi kommersiya mətbəx əşyaları üçün istifadə olunur. U formalı istilik borusu ölçüsü müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm və s. seçilə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Paslanmayan Polad Borulu Qızdırıcı, sənaye, kommersiya və elmi tətbiqlər üçün ən çox yönlü və geniş istifadə olunan elektrik istilik mənbəyidir. Borulu qızdırıcı elementi geniş elektrik reytinqləri, diametrlər, uzunluqlar, ucluqlar və örtük materiallarında dizayn edilə bilər.
Boruşəkilli elektrik qızdırıcısı istənilən tətbiqdə istifadə edilə bilər. Düz boruşəkilli qızdırıcılar keçirici istilik ötürülməsi üçün işlənmiş çuxurlara yerləşdirilə bilər və formalaşdırılmış boruşəkilli qızdırıcı istənilən xüsusi tətbiqdə ardıcıl istilik təmin edir. Flanş ölçülərinin, kilovat gücünün, gərginliyin, terminal korpuslarının və örtük materiallarının geniş seçimi bu qızdırıcıları bütün növ istilik tətbiqləri üçün ideal edir.
Paslanmayan Polad Borulu Qızdırıcı Element, adətən metaldan və ya yüksək temperaturlu polimerdən hazırlanmış, müqavimət teli kimi qızdırıcı elementlə doldurulmuş elastik borudan hazırlanmış bir qızdırıcı element növüdür. Qızdırıcı element istənilən formaya əyilə və ya bir obyektin ətrafına uyğunlaşdırıla bilər ki, bu da onu ənənəvi sərt qızdırıcıların uyğun olmadığı tətbiqlər üçün ideal edir.
Məhsul Növü
Paslanmayan polad boruşəkilli qızdırıcı elementləri sənaye və kommersiya isitmə, qida emalı, tibbi avadanlıq və laboratoriya avadanlıqları da daxil olmaqla geniş çeşiddə tətbiqlərdə istifadə olunur. Onlar həmçinin verandalar və ya tikinti sahələri kimi açıq məkanlarda şüalanma istilik mənbəyi kimi istifadə olunur.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














