Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad OEM Qanadlı Borulu Qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm və s. |
| Forma | Düz, U formalı, W formalı və ya xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Qanadlı İstilik Elementi |
| Terminal | Rezin başlıq, flanş |
| Uzunluq | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE, CQC |
| TTheOEM qanadlı borulu qızdırıcıÖlçü və forma müştərinin tələblərinə uyğun olaraq hazırlana bilər, üzüklü istilik elementinin forması tək düz boru, ikiqat düz boru, U forması, W forması və ya digər xüsusi formaya malikdir. Volat 110-380V-dir. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
OEM Finli borulu qızdırıcıqabaqcıl istehsal avadanlıqları və texnikaları ilə istehsal olunan yüksək keyfiyyətli paslanmayan polad borulardan, modifikasiya edilmiş maqnezium oksid tozundan, yüksək müqavimətli elektrikli qızdırıcı ərintisi naqillərindən və paslanmayan polad üzgəclərdən hazırlanmışdır. Onlar ciddi keyfiyyət nəzarətindən keçiblər.qanadlı boru qızdırıcısıüfləyici kanallara və ya digər statik və ya hərəkətli hava isitmə tətbiqlərinə quraşdırıla bilər.
Theboruşəkilli qanadlı istilik elementiadi elementin səthinə bükülmüş metal üzgəcləri olan bir qızdırıcı elementdir. İstilik yayılma sahəsi adi elementinkindən 2-3 dəfə böyükdür, buna görə dəüzgəcli qızdırıcı elementAdi elementin səth gücünün 3-4 qatına qədər yüklənməsinə imkan verir. Qızdırıcının uzunluğu daha qısadır və bu da öz istilik itkisini azaldır. Eyni güc şəraitində sürətli isitmə, bərabər isitmə, yaxşı istilik yayılması, yüksək istilik səmərəliliyi, uzun xidmət müddəti, kiçik istilik cihazı ölçüsü və aşağı qiymət kimi üstünlüklərə malikdir. Asan quraşdırma üçün istifadəçi tələblərinə uyğun olaraq ağlabatan şəkildə hazırlanmışdır.qanadlı zolaqlı hava qızdırıcısımexaniki istehsal, avtomobil, tekstil, qida, məişət texnikası və digər sahələrdə, xüsusən də kondisionerlərin hava pərdəsi sənayesində geniş istifadə olunur.
Finli boru materialının seçimi
1. Dəmir boru (ümumi material)
Aşağı qiymət, paslanmaya asandır, böyük itkilər olan və xüsusi tələblər olmayan yerlərdə istifadə olunur.
2.201 Paslanmayan polad (ənənəvi material)
Aşağı qiymət, dəmir borudan daha keyfiyyətli, əksər iş mühitləri üçün uyğundur, temperatur 300°C-dən azdır.
3. 304 paslanmayan polad (ənənəvi material)
201-dən daha yaxşı orta qiymət keyfiyyəti, bir az korroziyaya davamlı mühitdə istifadə edilə bilər, 450°C-yə davam gətirə bilər.
4.316 paslanmayan polad
Yüksək keyfiyyətli material, 304-dən daha keyfiyyətli, korroziyalı mühitdə istifadə edilə bilər, səmərəlidir, geniş istifadə olunur.
5. 2520 paslanmayan polad
Material 316 paslanmayan poladdan daha yaxşıdır, 1300°C-yə tab gətirə bilər, xüsusi temperatur, yüksək qiymət.
6. Teflon keyfiyyətli materialın autsorsinqi
250°C-də 99% güclü turşu və əsaslı reaktiv olmayan işləmə temperaturunda yüksək korroziyaya uğrayan mühitlər üçün nəzərdə tutulmuşdur və qənaətcildir.
uzunmüddətli
7. Titan borular
Yüksək keyfiyyətli material, yüksək dərəcədə korroziyaya davamlı mühitə həsr olunmuşdur, əksər hallarda güclü turşu və qələvi reaksiya verməyən yüksək temperatur müqaviməti baha başa gəlir və uzun ömürlüdür.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














