| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad İmmersiya İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Boru materialı | 8.5 mm |
| Uzunluq | Aşağıdakı cədvələ baxın |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Gərginlik | 110-480V, xüsusi hazırlanmış |
| İstifadə edin | İmmersiya İstilik Elementi |
| Boru materialı | SS201, SS304 və ya xüsusi hazırlanmış |
| Flanş materialı | SS201, SS304 və ya xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Standart immersiya su flanşlı istilik borusu uzunluğu L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM və s.-dir. Flanş ölçüsü DN40 və DN50-dir. Sorğudan əvvəl bizə borunun uzunluğunu və flanş ölçüsünü göndərməlisiniz, istənilən xüsusi uzunluq və xüsusi boru diametri tələb olunduqda düzəldilə bilər. | |
Boruşəkilli qızdırıcı elementli immersiya qızdırıcısı demək olar ki, hər növ istilik cihazı üçün istifadə olunur. Onlar asanlıqla formalaşdırılır və eyni zamanda ən yüksək mexaniki stabilliyə və elektrik xüsusiyyətlərinə malikdir. Vintli boruşəkilli qızdırıcı mayelərdə, məsələn, suda istifadə üçün standartlaşdırılıb. Qanadlı boruşəkilli qızdırıcı xüsusilə hava isitmə şkafları və ya tunellər üçündür. Flanşlı qızdırıcının quraşdırılması, idarə edilməsi və saxlanılması asandır. Tələbinizə uyğun olaraq unikal dizayner. Korroziyaya davamlı mühit üçün titan materiallı boruşəkilli qızdırıcı element daha yaxşıdır. Əlavə teflon qol mövcuddur.
*Xüsusi tələbləriniz varsa, sizin üçün də uyğunlaşdıra bilərik.
1. Ölçü, uzunluq, boru diametri, güc və gərginlik tələb olunduqda tənzimlənə bilər
2. flanş standart su çəninə və ya öz xüsusi qızdırıcı çəninə uyğundur
3. Paslanmayan polad səth elektropolizə malikdir
4. Çevik və suya davamlı silikon möhürləyici yuyucu ilə təchiz olunmuşdur
Paslanmayan poladdan hazırlanmış immersiya qızdırıcı elementi, maye qızdırıcılarda geniş istifadə olunan davamlı və səmərəli bir qızdırıcı elementdir. Yüksək korroziyaya davamlılığa malikdir və yüksək temperaturda işləyə bilir, bu da onu sənaye və kommersiya məqsədləri üçün ideal edir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














