| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad Qanadlı Borulu İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Üzgəc ölçüsü | 3 mm və 5 mm |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Material | SS304, SS321 və s. |
| İstifadə edin | Hava ilə örtülmüş istilik elementi |
| Boru möhürləmə üsulu | rezin başlıq və ya flanş |
| Yol ölçüsü | M3, M4 və s. |
| Təsdiqlər | CE/CQC |
| Paslanmayan Polad Qanadlı Borulu İstilik Elementi forması düz, U formasında, M formasında və xüsusi xüsusi formada hazırlana bilər. Qanadlı istilik elementinin gücü təxminən 200-700 Vt, fərqli ayaq gücü fərqli ola bilər. Qanadlı istilik elementi digər paslanmayan polad istilik borusundan daha yüksək ola bilər. Üzüklü boruşəkilli qızdırıcı elementin borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm, üzgəc ölçüsü isə 3 mm və 5 mm-dir. Sorğudan əvvəl bizə aşağıdakı qanadlı qızdırıcı xüsusiyyətlərini göndərməlisiniz. | |
Paslanmayan poladdan hazırlanmış qanadlı boruşəkilli istilik elementi, su, yağ, həlledicilər və proses məhlulları, əridilmiş materiallar, hava və qazlar kimi mayelərə birbaşa batırmaq üçün müştəri tələblərini ödəmək üçün müxtəlif formalarda xüsusi olaraq düzəldilə bilər.
Üzüklü qızdırıcı element SS304, SS321 və digər paslanmayan polad boru materialları ilə istehsal olunur və həmçinin rezin qəliblənmiş möhür (daha yaxşı suya davamlılıqla), flanş qaynağı və s. kimi müxtəlif terminal üslublarından seçim etməyə imkan verir. Yüksək temperaturda modifikasiya edilmiş maqnezium toz izolyasiyası daha çox istilik ötürülməsini təmin edir.
*Xüsusi tələbləriniz varsa, sizin üçün də uyğunlaşdıra bilərik.
1. Elementin soyuq hissəsinə lehimlənmiş, bükülmüş və ya qaynaq edilmişdir.
2. Açıq çənlərdə və ya qablarda sabitlənmiş qızdırıcıya sıx bir birləşmə kimi istifadə olunur.
3. Pirinç, polad və ya paslanmayan poladdan təchiz olunur. Sıxılma FİTİNQLƏRİ
4. 0.375”, 0.430”, 0.475” diametrli elementlər üzərində sahə quraşdırılması üçün nikel örtüklü pirinçdə mövcuddur.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














