| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad Fritöz Borulu İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkar dərin qızdırıcı istilik borusu istehsalçısıdır, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Gücüyağ qızdırıcısının qızdırıcı elementitələblərə uyğun olaraq da düzəldilə bilər. Boru başlığı adətən paslanmayan polad və ya mis olan flanş, flanş materialından istifadə edəcəyik. | |
Paslanmayan poladdan hazırlanmış boruşəkilli qızdırıcılariki qızdırıcı başlığı olan silindrik elektrikli qızdırıcı elementlərdir. Paslanmayan polad örtüklə qorunur. İki başlıqlı qızdırıcılar əsasən bərk maddələri, məsələn, enjeksiyon qəlibləmə maşınının qızdırıcı lövhələrini və ya müxtəlif alətləri qızdırmaq üçün istifadə olunur və iki başlıqlı qızdırıcılar müəyyən şərtlər altında suyu və ya qazı qızdırmaq üçün də istifadə edilə bilər. Texnologiyanın seçimi tələb olunan texniki xüsusiyyətlərdən və tətbiqdən asılı olacaq. Lazım olan məhsuldan əmin deyilsinizsə, ehtiyaclarınıza uyğun olaraq sizin üçün ən yaxşı həlli tövsiyə edəcəyik. Borulu qızdırıcılar, su, yağ, həlledicilər və proses məhlulları, əridilmiş materiallar və hava və qazlar kimi mayelərə birbaşa batırmaq üçün müştəri tələblərini ödəmək üçün müxtəlif formalarda hazırlanır.
1. Biz standart, eləcə də xüsusi modellər təklif edirik
2. Biz 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5 mm, 16 mm və 18 mm kimi müxtəlif boru diametrləri təklif edirik
3. Biz müxtəlif örtük materialları təklif edirik. Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Mis və Titan kimi müxtəlif materiallarda mövcuddur.
4. Müştəri tələbi ilə müxtəlif formalar təklif edirik: flanşlı və ya vintli immersiya qızdırıcısı, partlayışa davamlı qızdırıcı
5. Müxtəlif terminal seçimləri mövcuddur
6. Müxtəlif formalar və ölçülər mövcuddur
7. Davamlı və daha uzun ömürlüdür
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














