Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Paslanmayan Polad Çin Toster Sobası İstilik Borusu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Thesoba qızdırıcı elementiMikrodalğalı soba, soba, elektrik qril üçün istifadə olunur. Soba qızdırıcısının forması müştərinin təsvirləri və ya nümunələri kimi fərdiləşdirilə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm və ya 10.7 mm seçilə bilər. JINGWEI HEATER professiodurnal istilik borusu fabriki, gərginliyi və gücüsoba qızdırıcı elementitələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Sobanın qızdırıcı elementinin borusu tavlana bilər, tavlandıqdan sonra borunun rəngi tünd yaşıl olacaq. Terminal modellərinin bir çox növü var, əgər terminal əlavə etmək lazımdırsa, əvvəlcə bizə model nömrəsini göndərməlisiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Toster Sobası İstilik Borusumüştərilərə istədikləri gərginliyi, gücü, formanı, temperaturu və s. fərdiləşdirməyə imkan verən bir növ istilik elementidir. Sobanın qızdırılması kimi qida fəaliyyətləri üçün adətən istifadə olunur.
Thesoba borulu istilik elementisobanın vacib bir hissəsidir. İstiliyi keçirməkdən və daha çox şeydən məsuldur. Soba borusunun optimal işləməsini təmin etmək üçün müəyyən spesifikasiyalara cavab verməlidir.
1. Birinin keyfiyyətisoba istilik borususobanın səmərəli və təhlükəsiz işləməsini təmin etməkdə mühüm amildir.
2. Potensial risklərin qarşısını almaq üçün düzgün materialları, ölçüsü, dizaynı və texniki xidməti seçmək vacibdir.
3. Paslanmayan polad və ya keramika kimi istiliyədavamlı material yüksək temperaturda əyilmənin və ya ərimənin qarşısını almaq üçün idealdır.
4. Optimal istilik ötürülməsini təmin etmək üçün toster sobasının istilik borusunun ölçüsü diqqətlə seçilməlidir.
5. Borunun his və kül yığılmasının qarşısını almaq üçün dizayn edilməsi tıxanmaların və zərərli qaz emissiyasının qarşısını almaq üçün vacibdir.
6. Həmçinin, təmizlənməsi və baxımı asan olan boru uzunömürlülüyü və davamlılığı təmin edəcək.
JINGWEI emalatxanası
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














