Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Dondurucu Qızdırıcı Kabelin Əriməsi |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Ərimədondurucu istilik kabelinin uzunluğu, gərginlik və güc tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Telin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm seçilə bilər. Telin səthi hörülmüş odun şüşəsi, alüminium və ya paslanmayan poladdan ola bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Thehörgülü istilik kabeliorijinal silikon istilik teli əsasında paslanmayan polad hörgü təbəqəsini, alüminium hörgü təbəqəsini və şüşə lifli hörgü təbəqəsini artırmaqdır (məhsulun fotoşəkli göstərir ki)paslanmayan polad hörgü istilik teli), Örgü təbəqəsinin artması səbəbindən, quraşdırma və istifadədə qoruyucu təsir artır, əsasən soyuducu qapı çərçivəsində soyuq saxlama və digər ərimə effektlərində istifadə olunur.
Silikon kauçuk istilik teli materialı lif gövdəsi, ərintili istilik teli və silikon kauçuk izolyatordan ibarətdir. Quruluş spiral quruluşa, çoxnüvəli quruluşa, tək telli quruluşa və ikiqat təbəqəli quruluşa bölünür. Elektrikli isitmə ilə işləyir. Proses, müəyyən bir müqavimət yaratmaq üçün ərintili istilik teli lif gövdəsinə sarılır və sonra izolyasiya və istilik keçiriciliyi rolunu oynamaq üçün spiral istilik nüvəsinin xaricinə silisium gel təbəqəsi sarılır. Silisium gel isti telin istilik çevrilmə sürəti daha yüksəkdir, 98%-dən çoxdur. Elektrikli isitmə növünə aiddir. Elektron məhsulların emalı, isti kompres tibbi müalicəsi, masaj səhiyyəsi, elektrik tropikləri, arıqlama məhsulları və s. üçün uyğundur, müəyyən istilik köməkçi rol oynaya bilər.
Məhsul Xüsusiyyəti
1, İstilik teli materialı: nikel xrom ərintisi, Constantan, mis-nikel ərintisi və s.;
2. Alüminium örgülü istilik kabeliQuruluş: daxili təbəqə spiral istilik teli və ya düz nüvəli istilik materialıdır; xarici təbəqə paslanmayan poladdan hörülmüş təbəqə və ya alüminiumdan hörülmüş təbəqədir, içəridə və xaricdə iki təbəqə izolyasiya təbəqəsi var, izolyasiya təbəqəsi silika jelindən, daxili izolyasiya təbəqəsi qoruyucu təbəqə kimi hörülmüş mis məftildən hazırlanır və qoruyucu təbəqə xarici izolyasiya təbəqəsi üçün silika jeli ilə örtülmüşdür. Yüksək temperatur müqaviməti, aşınma müqaviməti, güclü dartılma müqaviməti;
3, Əyilmə testi: 5000 dəfədən çox, anormal yoxdur;
4, Sarma testi: 25.000 dəfədən çox, anormal deyil;
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













