| Məhsulun adı | SS304 Borulu W10134009 Whirlpool üçün qabyuyan maşın istilik elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 8.0 mm |
| Ölçü | 9 x 8 x 2.1 düym |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Gərginlik | 110V |
| Güc | xüsusi hazırlanmış |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Karton miqdarı | 30 ədəd bir karton |
| Təsdiqlər | CQC/CE |
| Bu W10518394/W10134009 qızdırıcı elementi qabyuyan maşınlarda istifadə olunur. Qabyuyan maşının qızdırıcı elementi qabyuyan maşında isti su əlavə edir və qabyuyan maşının sonunda qabların qurumasına kömək edir. Məhsullar OEM spesifikasiyasının keyfiyyətinə cavab verir və ya onu üstələyir və istehsalçı tərəfindən yaxşı sınaqdan keçirilmişdir. 1. Paketə daxildir: W10518394/W10134009 qabyuyan maşın qızdırıcı elementi 1 qızdırıcı elementi və 2 qızdırıcı bərkidicisi daxildir. 2. Uyğun modellər: Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag üçün qabyuyan maşında qızdırıcı elementlər. 3. Quraşdırma: Bu komponenti quraşdırmadan əvvəl enerji təchizatını ayırın. Əllərinizi qorumaq üçün iş əlcəkləri geyin. Tənzimlənən açar, tornavida və iynəburunlu kəlbətinlərdən istifadə edin. YouTube-da təmir videoları tapa və quraşdırmaq üçün izləyə bilərsiniz, çünki ev sahiblərinin özləri edə biləcəkləri işləri təmirçi çağırmaq əvəzinə, təmir zamanı sizə kömək edə biləcək və yüzlərlə dollar qənaət etməyə kömək edə biləcək çoxlu sayda özünüz hazırlaya biləcəyiniz videolar var! | |
Təkmilləşdirilmiş W10518394/W10134009 qabyuyan maşın qızdırıcı elementi qabyuyan maşın dövründə isti su əlavə edir və dövrün sonunda qabların qurumasına kömək edir. W10134009 qabyuyan maşınının qızdırıcı elementi gücü azaldacaq, yüksək temperaturlara davam gətirəcək və bərabər şəkildə qızdıracaq. Qabyuyan maşına quraşdırıldıqda, daxili plastik vedrənin əridilməsinə imkan verməyəcək. Qabyuyan maşın dövrədə qabyuyan maşın işləmirsə, qabyuyan maşın işə düşmürsə və ya sızırsa, idarəetmə panelindəki təmizləyici işığı yanıb-sönürsə, komponentlər qızmırsa və qabyuyan maşındakı su isti deyilsə, komponentlər dəyişdirilməlidir.
Quraşdırmaya diqqət yetirilməlidir:
Dəyişdirici jakuzi qabyuyan maşın qızdırıcı elementini quraşdırmadan əvvəl enerji təchizatını ayırın. Tənzimlənən açar, tornavida və iynəburunlu kəlbətinlərdən istifadə edin. Təmir videosunu YouTube-da tapa və qızdırıcı elementi quraşdırmaq üçün izləyə bilərsiniz. Gündəlik qızdırıcı element bərkidildikdən sonra asılı vəziyyətdə olmalı və qabyuyan maşının plastik dibi ilə birbaşa təmasda olmamalıdır.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














