| Məhsulun adı | Temperatur Nəzarəti ilə Silikon Rezin İstilik Yastığı |
| Material | Silikon rezin |
| Qalınlıq | 1,5 mm |
| Gərginlik | 12V-230V |
| Güc | xüsusi hazırlanmış |
| Forma | Dəyirmi, kvadrat, düzbucaqlı və s. |
| 3M yapışdırıcı | əlavə edilə bilər |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Silikon Rezin İstilik Yastığı |
| Termianl | Xüsusi |
| Paket | qutu |
| Təsdiqlər | CE |
| Silikon Kauçuk İstilik Yastığının ölçüsü və gücü tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər, forması dəyirmi, düzbucaqlı, kvadrat və ya istənilən xüsusi formada edilə bilər. Gərginlik 12V-240V edilə bilər. | |
Silikon rezin qızdırıcı yastığı, nikel və ya karbon hissəcikləri kimi keçirici materiallarla örtülmüş silikon rezindən hazırlanmış çevik bir qızdırıcı elementdir. Elektrik cərəyanı keçirici hissəciklərdən keçdikdə, onlar qızır və istilik yaradır. Silikon rezin material elastikliyi, davamlılığı və yüksək temperaturlara qarşı müqaviməti ilə seçilir. Silikon rezin qızdırıcı yastıqları ümumiyyətlə düz, çevik və bərabər istilik səthi tələb edən tətbiqlərdə istifadə olunur.
*Xüsusi tələbləriniz varsa, sizin üçün də uyğunlaşdıra bilərik.
1. Çeviklik və Çoxfunksiyalılıq
Silikon kauçuk istilik yastıqları elastikdir və müxtəlif formalara və ölçülərə uyğunlaşdırıla bilər, bu da onları nizamsız və ya mürəkkəb formalı tətbiqlər üçün ideal edir.
2. Vahid İstilik
Silikon kauçuk istilik yastıqları bütün istilik səthi boyunca vahid istilik paylanması təmin edir, istiliyin bərabər paylanmasını və isti və ya soyuq nöqtələrin olmamasını təmin edir.
3. Səmərəli İstilik
Silikon kauçuk istilik döşəməsi istiliyi ötürməkdə səmərəlidir və sabit bir temperatur saxlamaq üçün daha az enerji tələb edir, bu da onları istilik tətbiqləri üçün səmərəli bir həll halına gətirir.
4. Yüksək Temperatur Müqaviməti
Silikon kauçuk yüksək temperatur müqaviməti ilə tanınır və bu da onu yüksək temperaturda qızdırma tələb edən tətbiqlər üçün uyğun edir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









