| Məhsulun adı | Silikon Rezin İstilik Yastığı İstehsalçısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Forma | rectangle,suqare,round,any special shape |
| Gərginlik | 12V-230V |
| Güc | Hər sm² üçün 2,5 Vt-dan çox ola bilməz |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Silikon Rezin İstilik Yastığı |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 500 mm və ya xüsusi |
| 3M Yapışqan | əlavə edilə bilər |
| Təsdiqlər | CE |
| JINGWEI HEATER, silikon rezin qızdırıcı yastığı istehsalçısıdır və 20 ildən çoxdur ki, qızdırıcının xüsusi sifarişi ilə istehsal olunur, silikon qızdırıcı yastığının ölçüsü və forması fərdiləşdirilə bilər. Silikon rezin qızdırıcıya 3M yapışqan və temperatur nəzarəti əlavə edilə bilər. Əgər sadəcə silikon qızdırıcı döşəməsinin temperaturunun təyin olunmuş maksimum istifadə temperaturundan çox olmamasını istəyirsinizsə, yalnız temperatur məhdudlaşdırıcısı əlavə edə bilərsiniz, qiyməti temperatur nəzarətindən daha aşağı olacaq. Silikon qızdırıcı döşəməsinin temperaturunu mərhələlərlə idarə etsəniz, temperatur nəzarətçisi temperatur həddindən daha uyğun olacaq. Silikon rezin qızdırıcımızda iki növ temperatur nəzarəti var, biri əl ilə temperatur nəzarətidir (temperatur diapazonu 0-80℃ və 30-150℃), digəri rəqəmsal temperatur nəzarətidir (temperatur diapazonu 0-200℃), bu temperaturu tənzimləyə bilər və rəqəmsal idarəetmə də vaxtı tənzimləyə bilər. | |
Silikon rezin qızdırıcı yastıqlar elastikliyi qoruyarkən yüksək vatt sıxlığı təmin edə bilər. İstilik ən çox ehtiyac duyulan yerə yönəldilə bilər.
Bu silikon rezin qızdırıcı istilik ötürülməsini yaxşılaşdıra, əvvəlcədən qızdırmanı sürətləndirə və enerji tələbatını azalda bilər. Komponentləri hissələrdən ayırmaq üçün az material olduğundan, istilik ötürülməsi sürətli və səmərəlidir.
Şüşə lifli möhkəmləndirilmiş silikon rezin qızdırıcının ölçü möhkəmliyi və elastikliyi. Silikon rezin qızdırıcının konstruksiyası çox nazik bir qızdırıcı yaradır və onu yerin məhdud olduğu tətbiqlər üçün uyğun edir. Silikon rezin qızdırıcı yastıqları sabit performans təmin edir və poliimid elektrik qızdırıcılarından daha çox vatt təmin etməyə qadirdir.
1) İstilik ötürmə avadanlığı;
2) Mühərriklərdə və ya cihaz şkaflarında kondensasiyanın qarşısını almaq;
3) Elektron avadanlıqların yerləşdiyi korpuslarda, məsələn: svetofor qutularında, bankomatlarda, temperatur nəzarət panellərində, qaz və ya maye idarəetmə klapan korpuslarında donma və ya kondensasiyanın qarşısının alınması
4) Kompozit bağlama prosesləri
5) Yarımkeçirici prosesinin istiləşməsi
6) Qida emalı avadanlığı
7) Təyyarə mühərriki qızdırıcıları və aerokosmik sənayesi
8) Baraban və digər qablar, özlülük nəzarəti və asfalt saxlama
9) Qan analizatorları, tibbi respiratorlar, sınaq borusu qızdırıcıları və s. kimi tibbi avadanlıqlar.
10) Plastik laminatların bərkiməsi
11) Lazer printerləri, surətçıxarma maşınları kimi kompüter periferiyaları
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



