| Məhsulun adı | Silikon Rezin Drenaj Borusu Bant Qızdırıcısı |
| Material | Silikon rezin |
| Eni | 20mm, 25mm, 30mm və s. |
| İstilik uzunluğu | 0.5M-20M və ya xüsusi |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Drenaj borusu qızdırıcısı |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Thedrenaj borusu lentli qızdırıcıboru xətti üçün istifadə edilə bilər və həmçinin soyuducunun hava kanalını əritmək üçün də istifadə edilə bilər. Kəmərin enidrenaj borusu qızdırıcısıKəmər 20 mm, 25 mm, 30 mm və s. Uzunluq 1 M-dən 20 M-ə qədər, digər uzunluq isə tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Thesilikon drenaj qızdırıcı kəməriHər metrə 20 Vt, hər metrə 30 Vt və ya hər metrə 40 Vt gücündə edilə bilər; Digər gücləri özəlləşdirmək lazımdırsa, xahiş edirəm əvvəlcədən bizimlə əlaqə saxlayın. | |
Drenaj borusu lentli qızdırıcıkabel məşhur və səmərəli boru izolyasiyası və donmaya qarşı həlldir.Drenaj xətti qızdırıcısıqısa temperatur qradiyentinə, uzun istilik sabitliyi dövrünə malikdir, uzunmüddətli istifadə üçün idealdır və elektrikli isitmə ilə müqayisədə daha az istilik (elektrik enerjisi) istifadə edir.
Birinin faydalarıdrenaj istilik kabeliəla istilik səmərəliliyi, aşağı enerji istehlakı, tikinti və quraşdırma asanlığı, dizaynın sadəliyi, çirklənmənin olmaması, uzun xidmət müddəti və daha çoxunu əhatə edir. İstilik, izolyasiya və ya donma əleyhinə tipik əməliyyat tələblərinə cavab vermək üçün, istilik izləmə mühiti vasitəsilə müəyyən miqdarda istilik paylamaqla və istilik izləmə boru kəmərinin itkisini birbaşa və ya dolayı istilik mübadiləsi ilə kompensasiya etməklə işləyir.
Soyuducu bir müddət işlədikdən sonra ventilyator pərləri donur və əridilmiş suyu anbardan drenaj borusu vasitəsilə buraxmaq üçün əridilməlidir. Drenaj prosesi zamanı su tez-tez drenaj borusunda donur, çünki suyun səviyyəsinin bir hissəsi soyuducu anbarda olur. Bunun qarşısını almağın iki yolu drenaj borularına istilik naqilləri quraşdırmaq və buzlanmadan sonra suyun rahat şəkildə çıxması üçün drenaj borularını qızdırmaqdır.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














