Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Rezin Drenaj Boru Qızdırıcısı |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçü | 5*7 mm |
| İstilik uzunluğu | 0.5M-20M |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Drenaj borusu qızdırıcısı |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Silikon Kauçuk Drenaj Boru Qızdırıcısının gücü 23W/M-dir, biz həmçinin 20W/M, 50W/M və s. kimi digər güclər də edə bilərik. Və uzunluğudrenaj borusu qızdırıcısı0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M və s. var. Ən uzun 20M edilə bilər. Paketdrenaj xətti qızdırıcısıbir qızdırıcı və bir transplantasiya torbasıdır, hər uzunluq üçün 500 ədəddən çox siyahıda xüsusi çanta miqdarı var. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Ən sərt hava şəraitində belə, silikon rezin drenaj borusu istilik kabeli drenaj borularınızı qorumaq və üstün performans təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Drenaj qızdırıcıları il boyu etibarlı işləməyi təmin edən əla izolyasiya və su izolyasiya keyfiyyətlərinə malikdir. Bu qızdırıcı metal və ya plastik soyuq su borularınızı effektiv şəkildə qızdırmaq üçün hazırlanmışdır, beləliklə, donmuş boruların narahatlığına əlvida deyə bilərsiniz.
Drenaj borusu qızdırıcılarının əsas üstünlüklərindən biri onların uyğunlaşma qabiliyyətidir ki, bu da onları müxtəlif drenaj borularına quraşdırmağı asanlaşdırır. Uyğunlaşa bilən dizaynı sıx uyğunlaşmanı təmin edir, istilik itkisini azaldır və hər yerdə effektivliyi artırır. Asan quraşdırma üsulları ilə buz yığılmasının yenidən bahalı boru təmiri tələb etməyəcəyini bilərək borularınızı asanlıqla qoruya və özünüzü təhlükəsiz hiss edə bilərsiniz.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Suya davamlı dizayn:Qızdırıcı kəmərin rütubətli mühitdə təhlükəsiz işləməsini təmin etmək, qısaqapanma və zədələnmənin qarşısını almaq üçün.
2. İkiqat qatlı izolyator:Əlavə təhlükəsizlik qorunması təmin edir, cərəyan sızması riskini azaldır.
3. Qəliblənmiş birləşmələr:İstilik kəmərinin birləşdirici hissəsinin yaxşı möhürlənməsinə və davamlılığına əmin olun.
4. Silikon rezin izolyator:-60℃-dən +200℃-ə qədər geniş temperatur diapazonu üçün uyğundur, müxtəlif sərt mühitlər üçün uyğundur.
5. Qızdırıcı gövdə materialı:Adətən nikel-xrom və ya mis-nikel ərintisi istifadə olunur, bu materiallar yaxşı elektrik keçiriciliyinə və yüksək temperatur müqavimətinə malikdir.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














