| Məhsulun adı | Silikon Rezin Əridən Soyuq Otaq Drenaj Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Ölçü | 5*7 mm |
| Uzunluq | 0.5M-20m |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Drenaj Xətti Qızdırıcısı |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Soyuq otaq drenaj qızdırıcısının uzunluğu 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m və s.-dir, güc 40W/M və 50W/M ola bilər, qurğuşun tel uzunluğu 1000 mm-dir. Drenaj borusu qızdırıcısının uzunluğu, gücü və gərginliyi müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər, bizdə 220V drenaj xətti qızdırıcısı var və gücü 40 Vt/M-dir. | |
Silikon rezin drenaj qızdırıcısı sürətli və vahid qızdırır, etibarlı izolyasiya performansı, güclü elastiklik, istilik avadanlığı ilə birbaşa və sıx təmas, yaxşı suya davamlılıq, nəmə və kimyəvi korroziyaya davamlılıq, sabit keyfiyyət, yaşlanmaya qarşı asan deyil, il boyu istifadə edilə bilər. Hər növ soyuducu dondurucu, soyuducu aksesuarları boru əritmə istifadəsi üçün uyğundur.
Struktur xüsusiyyətləri:
(1) Əsasən nikel-xrom ərintisi məftilindən və silikon rezin izolyasiya materialından ibarətdir, sürətli qızdırılır, yüksək istilik səmərəliliyi və uzun xidmət müddəti var.
(2) qələvi olmayan şüşə lifli nüvəli çərçivə dolama elektrikli istilik teli, əsas izolyasiya silikon kauçukdur, yaxşı istilik müqaviməti, etibarlı izolyasiya performansı.
(3) Əla elastiklik, birbaşa istilik avadanlığına qoşula bilər, yaxşı təmas, vahid istilik.
1. Yaxşı temperatur müqaviməti. Bütün material izolyasiya və istilik keçiriciliyi materialı (elektrik kabeli daxil olmaqla) kimi silikon kauçukdan istifadə edir və işləmə temperaturu -60 ilə +200°C arasında dəyişir.
2. Yaxşı istilik keçiriciliyi: İstilik əmələ gəlməsi, birbaşa istilik keçiriciliyi, yüksək istilik səmərəliliyi, təsirə nail olmaq üçün qısamüddətli isitmə yolu ilə.
3. Etibarlı elektrik performansı: Hər bir elektrikli istilik kəməri fabrikdən çıxdıqda, keyfiyyəti təmin etmək üçün ciddi DC müqaviməti, batırılmış yüksək gərginlik və izolyasiya müqaviməti testindən keçir.
4. Güclü quruluş, elastiklik və əyilmə asandır; Bütün soyuq quyruq hissəsi ilə birləşdirilmiş, bağlanma nöqtəsi yoxdur. Münasib quruluş, quraşdırmaq asandır.
5. Güclü dizayn qabiliyyəti: istilik uzunluğu, naqil uzunluğu, nominal gərginlik və güc istifadəçi tərəfindən müəyyən edilir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













