Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Kauçuk Krank Qutusu Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kəmərin eni | 14mm, 20mm, 25mm və s. |
| Kəmərin uzunluğu | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Krank korpusu qızdırıcı kəməri |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheÇin krank qızdırıcısıeni 14mm, 20mm, 25mm, 30mm və s. edilə bilər.silikon istilik kəmərikondisioner kompressorunun və ya soyuducu fan silindrinin əridilməsi üçün istifadə edilə bilər.krank korpusu qızdırıcı kəməriuzunluğu müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Kompressor krank karterinin istilik kəməriQızdırıcı element nikel xrom ərintisi müqavimət telindən hazırlanmışdır, sürətli qızır, vahid temperaturda, yüksək və aşağı temperatur müqavimətindən, korroziyaya qarşı, yüksək izolyasiyadan istifadə edərək izolyasiya təbəqəsindən, silikon kauçukdan və kimyəvi olmayan lif parçasından, idxal olunan köpük kauçukdan və digər materiallardan yaşlanma müqavimətindən ibarətdir, astarlama yolu ilə, ara izolyasiya təbəqəsindən, üç təbəqədən ibarət xarici qoruyucu təbəqədən, yaxşı istilik müqavimətindən, etibarlı izolyasiya performansından, elastikliyindən, obyektlə yaxın təmasdan qızdırıla bilər, yüksək istilik səmərəliliyindən, istifadəsi asandır, birbaşa qızdırılan hissənin səthinə sarıla bilər. Avadanlığın ən yaxşı performansını qorumaq üçün krank qızdırıcısı suyun yığılmasını azaltmaqda və ardıcıl iş temperaturunu qorumaqda mühüm rol oynayır və beləliklə, maşının xidmət müddətini artırır.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Qızdırılacaq komponentin tələbinə, kiçik yer və həcmə uyğun olaraq təsadüfi əyilmə və dolama.
2. Sadə və sürətli quraşdırma rejimi.
3. Qızdırıcı gövdə üzərində silikon rezin izolyator.
4. Qalay mis örgülü təbəqə maşının zədələnməsinin qarşısını ala bilər və elektrik enerjisini yerə ötürür.
5. Tamamilə nəmə davamlılıq.
6. Tələb olunan uzunluğa uyğun olaraq fərdiləşdirin.
7. Əsas soyuq quyruq ucu.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














