Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Kauçuk Çin Drenaj Xətti Qızdırıcı Lent |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçü | 5*7 mm |
| İstilik uzunluğu | 0.5M-20M |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Drenaj borusu qızdırıcısı |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| GücüDrenaj Xətti Qızdırıcı Lent40W/M-dir, 20W/M, 50W/M və s. kimi digər güclər də edilə bilər. Və uzunluğudrenaj borusu qızdırıcısı0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M və s. var. Ən uzun 20M edilə bilər. Paketdrenaj xətti qızdırıcısıbir qızdırıcı və bir transplantasiya torbasıdır, hər uzunluq üçün 500 ədəddən çox siyahıda xüsusi çanta miqdarı var. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Drenaj boru xətti qızdırıcılarıSoyuq otaqlarda soyuducu avadanlıqların içərisindəki kollektor qablarının alt hissəsinə yerləşdirilmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da donmanın qarşısını alsın və kondensat suyunun sərbəst axmasına imkan versin. İnteqrasiya olunmuş termostat onları tam avtonom edir. Ən çox istifadə edilən güc reytinqi 50 Vt/m-dir. Bununla belə, plastik qablar üçün 40 Vt/m diapazonundan istifadə etməyi tövsiyə edirik.
Məhsul Xüsusiyyətləri
Drenaj Xətti Qızdırıcı Lentevlərdə istifadə olunan su təchizatı və drenaj xətlərini aşağı temperatur səbəbindən donmadan qoruyun.
1. Boru istilik kabeliQuraşdırılması asandır, özünüz quraşdıra bilərsiniz, məişət plastik və metal su boruları üçün uyğundur.
2. Boru kəmərinin istilik kabeli su borusunun donmasının qarşısını alır ki, su normal olaraq 0 ° C-dən aşağı axsın.
3. Drenaj istilik kabeli su ilə doldurulmuş metal borular və ya plastik borular üçün uyğundur.
4. İstilik kabelinin quraşdırılması asandır
5. İstilik kabelinin istifadəsi təhlükəsizdir və uzun ömürlüdür.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













