Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Kauçuk Çin Krank Karter Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kəmərin eni | 14mm, 20mm, 25mm və s. |
| Kəmərin uzunluğu | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Krank korpusu qızdırıcı kəməri |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheÇin krank qızdırıcısıeni 14mm, 20mm, 25mm, 30mm və s. edilə bilər.silikon istilik kəmərikondisioner kompressorunun və ya soyuducu fan silindrinin əridilməsi üçün istifadə edilə bilər.krank korpusu qızdırıcı kəməriuzunluğu müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Silikon rezin karter qızdırıcı kəməryaxşı suya davamlı performansa, sürətli isitmə sürətinə və uzun xidmət müddətinə malik elektrikli istilik məhsuludur. Silikon kauçukun əsas tətbiq ssenarilərikrank korpusu qızdırıcı kəmərikondisionerlərdə kompressor karterinin qızdırılması, boruların qızdırılması və donmaya qarşı silikon rezin isitmə kəməri daxildir, lakin bunlarla məhdudlaşmır. Bunlarkrank qızdırıcılarıadətən sənaye avadanlıqlarında və ya laboratoriyada, istilik və izolyasiyada borular, çənlər və novlar kimi isitməyə ehtiyacı olan yerlərdə istifadə olunur.Silikon rezin karter qızdırıcısıqızdırılan hissənin səthinə birbaşa bükülə bilər, quraşdırılması asan və etibarlıdır, soyuq ərazilər üçün uyğundur və əsas funksiyalarına su borularının izolyasiyası, əriməsi və qarın əriməsi daxildir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Qələvisiz şüşə lifli nüvəli çərçivə istifadə olunur, elektrikli istilik teli ilə bükülmüşdür, əsas izolyasiya materialı silikon kauçukdur, yaxşı istilik müqavimətinə və izolyasiya xüsusiyyətlərinə malikdir.
2. Əla elastikliyə malikdir, yaxşı təmas və vahid istilik effekti təmin etmək üçün birbaşa istilik cihazına sarıla bilər.
3. Quraşdırma zamanı, krank qızdırıcısının silikon rezin müstəvi tərəfinin orta boru kəmərinin və çənin səthinə yaxın olduğundan və alüminium lentlə bərkidildiyindən əmin olun. İstilik itkisini azaltmaq üçün elektrik tropik zonasının xarici tərəfində istilik izolyasiya təbəqəsi ilə örtülməlidir.
4. Qızdırıcının ehtiyaclarına uyğun olaraq əyilə və sarıla bilər, yer tutumu azdır, quraşdırma üsulu sadə və sürətlidir, qızdırıcı gövdə silikon izolyatorla örtülmüşdür, mexaniki zədələnmənin qarşısını almaq roluna malikdir.
Texniki parametrlər baxımından, silikon kauçuk krank karserinin izolyasiya materialı maksimum 300 dərəcə temperatura, maksimum xidmət temperaturu 250 dərəcəyə, güc xətası 8%-ə, izolyasiya müqaviməti ≥5 MΩ-a, sıxılma gücü 1500v/5s-ə və elektrik gərginliyi 6KV-a tab gətirə bilər. Bu parametrlər müxtəlif sənaye və laboratoriya mühitlərinin istilik tələblərinə uyğun məhsulun təhlükəsizliyini və etibarlılığını təmin edir.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













