Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Qapı Çərçivəsi üçün Silikon İstilik Teli |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Qapı çərçivəsi üçün silikon istilik teli lazım olduqda düzəldilə bilər. Telin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm arasında seçilə bilər. Telin səthi hörülmüş şüşə, alüminium və ya paslanmayan poladdan ola bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Silikon istilik teli iki hissədən ibarətdir: izolyasiyaedici xarici təbəqə və tel nüvəsi. İzolyasiyaedici təbəqə silikon kauçukdan hazırlanır, silikon kauçuk yumşaqdır, yaxşı izolyasiyaya malikdir və yüksək temperatur və aşağı temperatur müqavimətinə malikdir, 400 dərəcəyə qədər yüksək temperatur müqaviməti hələ də normal istifadə edilə bilər və yumşaqlıq dəyişməzdir, istilik yayılması vahiddir, buna görə də silikon istilik tətbiq diapazonu çox genişdir. Silikon kauçuk istilik teli, nikel-xrom ərintisi, Constantan, Kangmangan-mis, sink ağ mis canlı mis-nikel ərintisi və s. kimi bir çox material var, ümumi istilik materialı nikel-xrom ərintisi istifadə edir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
Silikon istilik naqillərinin əsas xüsusiyyətləri bunlardır: sürətli isitmə, yüksək temperatura davamlılıq, parametrlərin çevik tənzimlənməsi, yavaş çürümə, uzun xidmət müddəti, ən əsası aşağı qiymət, səmərəlilik, geniş tətbiq sahəsi, məsələn: əkinçilik, istixana tərəvəzləri, elektrikli qızdırılan çarpayı, döşəmə qızdırıcısı, elektrikli yorğan, döşəmə qızdırıcısı, soba sobası, düyü bişirən və s. Adaptiv gərginlik diapazonu 3.7V-220V-dir.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













