Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon İstilik Yastığı |
| Material | Silikon rezin |
| Qalınlıq | 1,5 mm |
| Gərginlik | 12V-230V |
| Güc | xüsusi hazırlanmış |
| Forma | Dəyirmi, kvadrat, düzbucaqlı və s. |
| 3M yapışdırıcı | əlavə edilə bilər |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Silikon Rezin İstilik Yastığı |
| Termianl | Xüsusi |
| Paket | qutu |
| Təsdiqlər | CE |
| Silikon Rezin Qızdırıcısı silikon rezin istilik yastığı, krank karteri qızdırıcısı, drenaj borusu qızdırıcısı, silikon istilik kəməri, evdə dəmləmə qızdırıcısı, silikon istilik teli ehtiva edir. Silikon rezin istilik yastığının spesifikasiyası müştərinin tələblərinə uyğun olaraq düzəldilə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Silikon istilik yastığı incəlik, yüngüllük və elastiklik kimi üstünlüklərə malikdir. İstilik ötürülməsini yaxşılaşdıra, istiləşməni sürətləndirə və işləmə prosesində gücü azalda bilər. Şüşə lifli silikon rezin qızdırıcıların ölçüsünü sabitləşdirir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Konstruksiya: Aşınmaya davamlı davamlı və yüksək keyfiyyətli materiallardan hazırlanmışdır. Silikon istilik yastığı yüksək elastikliyə malik silikon kauçukdan, izolyasiya təbəqəsi isə yüksək temperatura davamlı materiallardan hazırlanmışdır.
2. Temperatur diapazonu: Silikon istilik yastığı -60°C ilə 230°C arasında dəyişən temperatur diapazonunda işləyə bilər və bu da onu müxtəlif sənaye sahələri üçün çox yönlü bir həll halına gətirir.
3. Özelleştirilebilir: Silikon istilik yastığı müxtəlif formalarda və ölçülərdə olur və bu da müştərilərə xüsusi ehtiyaclarına uyğun xüsusi bir həll əldə etməyə imkan verir.
4. Enerji təchizatı: Silikon istilik yastığı elektrik enerjisi ilə işləyir və onun enerji təchizatı tətbiqdən və müştəri ehtiyaclarından asılı olaraq 12v ilə 480v arasında dəyişə bilər.
Məhsul Tətbiqi
1. Sabit temperatur tələb edən səthlərin və materialların qızdırılması.
2. Səthlərin istənilən temperatura qədər sürətli qızdırılması.
3. Kompozitlər, polimerlər və qatranlar kimi müxtəlif məhsulların istiliklə bərkidilməsi.
4. Müxtəlif proseslər və avadanlıqlar üçün temperaturun saxlanılması və idarə olunması.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








