| Məhsulun adı | Silikon Drenaj Borusu Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Ölçü | 5*7 mm |
| Uzunluq | 0.5M, 1M, 1.5M, 2M, 3M və s. |
| Gərginlik | xüsusi hazırlanmış |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Güc | 40W/M, 50W/M |
| İstifadə edin | Drenaj xətti qızdırıcısı |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm |
| Paket | Bir çanta ilə bir qızdırıcı |
| Təsdiqlər | CE |
| Silikon drenaj borusu qızdırıcısı: Drenaj borusu qızdırıcısı boruda buz əmələ gəlməsinin qarşısını almaq üçün hazırlanmışdır ki, bu da soyuducuda don problemini həll etmək asandır. —Asan quraşdırma: Soyuducunun enerji təchizatını ayırdığınızdan və ya elektrikdən ayırdığınızdan əmin olun və heç bir şəkildə kəsilə, birləşdirilə, uzadıla və ya dəyişdirilə bilməyən təhlükəsizlik avadanlıqlarından istifadə edərək drenaj qızdırıcılarını quraşdırın. —Soyuducuların əridilməsində geniş istifadə olunur: Drenaj xətti qızdırıcısının əvəzedici hissəsi əksər soyuducular üçün uyğundur və suyun axması üçün yer olduğu müddətcə işləməlidir. | |
Hava soyuducusu bir müddət işlədikdən sonra onun pərləri donacaq. Bu zaman antifriz qızdırıcı naqili əritmək və ərimiş suyun soyuducudan drenaj borusu vasitəsilə axmasına imkan vermək üçün istifadə edilə bilər.
Drenaj borusunun ön ucu soyuducuda quraşdırıldığı üçün ərimə suyu 0°C-dən aşağı temperaturda donur və drenaj borusunu bağlayır. Ərimə suyunun drenaj borusunda donmamasını təmin etmək üçün istilik naqili çəkmək lazımdır. Suyun rahat şəkildə axıdılması üçün borunu eyni vaxtda əritmək və qızdırmaq üçün drenaj borusuna istilik naqili çəkin.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















