| Məhsulun adı | Soyuq Otaq və Dondurucu Otaq üçün Silikon Ərimə Drenaj Qızdırıcısı |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçü | 5*7 mm |
| Uzunluq | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M və s. |
| Gərginlik | 110V-230V |
| Güc | 30W/M, 40W/M, 50W/M |
| Qurğuşun telinin uzunluğu | 1000 mm |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Terminal növü | xüsusi hazırlanmış |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| 1. Ərimə drenaj qızdırıcısının uzunluğu, gücü və gərginliyi müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər, drenaj xətti qızdırıcısının gücü 40W/M və 50W/M-dir, bəzi müştərilər 25W/M kimi daha aşağı gücə ehtiyac duyurlar. 220V və 40W/M drenaj qızdırıcısı anbarımızda ehtiyatlarımız var, digər güc və gərginlik xüsusi olaraq hazırlanmalıdır, istehsal müddəti 1000 ədəd üçün təxminən 7-10 gündür; 2. Drenaj borusu istilik kabelinin qurğuşun telinin uzunluğu 1000 mm-dir, uzunluğu 1500 mm və ya 2000 mm dizayn edilə bilər; Bəzi xüsusi tələblər sorğudan əvvəl bizə bildirilməlidir, istilik elementlərimiz xüsusi olaraq düzəldilə bilər. | |
Drenaj xətti istilik kabelləri soyuq otaqlarda quraşdırılmış əritmə soyutma avadanlığından suyu boşaltmaq üçün boruların içərisinə çəkilmək üçün nəzərdə tutulmuşdur. Onlar yalnız əritmə dövrləri zamanı işləyir. Bu müqavimətlərin uzun ömürlü olmasını təmin etmək üçün nəzarətçidən istifadə etməyi məsləhət görürük.
Qeyd: Ən çox istifadə edilən güc reytinqi 50 Vt/m-dir. Bundan əlavə, plastik borular üçün 40 Vt/m diapazonundan istifadə etməyi məsləhət görürük.
Bu yüksək elastik drenaj istilik kabelləri sürətli, təhlükəsiz və istifadəsi çox asandır. Standart modellər və ya ehtiyaclarınıza uyğun xüsusi dizaynlar quraşdırma zamanı qarşılaşa biləcəyiniz problemlərin əksəriyyətini aradan qaldırır.
1. Ərimə dövrlərindən suyun istilik kabelləri olan buxarlandırıcıların axmasına icazə verin.
2. İstilik kabellərindən istifadə edərək ərimə dövrlərindən suyun axmasına icazə verin.
3. İstilik kabelləri olan soyuducu sistemlərdə mayeləri buzdan qoruyun.
4. İstilik kabeli ilə drenaj qabında buz əmələ gəlməsinin qarşısını alın.
Xəbərdarlıq:Soyuq quyruğun uzunluğunu qısaltmaq üçün istilik kabelini özbaşına kəsməyin.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.














