Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Karter İstilik Zolağı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kəmərin eni | 14mm, 20mm, 25mm və s. |
| Kəmərin uzunluğu | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Krank korpusu qızdırıcı kəməri |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Krank Karterinin İstilik Zolağının eni 14 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm və s. ola bilər.silikon istilik kəmərikondisioner kompressoru və ya soyuducu fan silindrinin əriməsi üçün istifadə edilə bilər. Krank Karterinin İstilik Zolağının uzunluğu müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Karter qızdırıcı zolağı, əsasən kondisioner kompressorlarının karter korpusunu qızdırmaq üçün istifadə olunan köməkçi elektrikli qızdırıcı cihazdır. Ətraf mühitin temperaturu 0 ° C-dən aşağı olduqda, kompressoru işə salmaq çətin ola bilər və ya istilik nasosunun istilik vəziyyətində zəif işləyə bilər ki, bu da kompressorun xidmət müddətinə təsir edəcək. Bu problemi həll etmək üçün, kompressorun işləmə mühitinin temperaturunu qısamüddətli əvvəlcədən qızdırmaqla artırmaq və kompressorun rahat işə salınmasını və normal işləməsini təmin etmək üçün adətən kompressorun karter korpusuna köməkçi elektrikli karter qızdırıcı kəmər (naqil) quraşdırılır.
Məhsul Funksiyası
1. Yağın bərkiməsinin qarşısını almaq üçün: aşağı temperaturlu mühitdə, temperatur çox aşağı olduğundan yağ bərkiyə bilər və bu da kompressorun normal işləməsinə təsir edərək normal axışa bilməz. Krank qızdırıcı zolağının istifadəsi yağın bərkiməməsini təmin etmək üçün müəyyən bir temperatura qədər qızdıra bilər.
2. İş səmərəliliyini artırın: Karter qızdırıcılarının istifadəsi kompressorun işləməsi zamanı yağın daha yüksək temperaturda qalmasına səbəb ola bilər və bununla da yağla gövdə arasındakı özlülük müqavimətini azaldır və kompressorun iş səmərəliliyini artırır.
3. Maşının ömrünü uzadın: yağın müvafiq temperaturunun saxlanılması sürtünməni və aşınmanı azalda bilər və bununla da maşının ömrünü uzada bilər.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














