Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Kompressor üçün Silikon Krank Qutusu Qızdırıcı Element Zavodu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kəmərin eni | 14mm, 20mm, 25mm və s. |
| Kəmərin uzunluğu | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Krank korpusu qızdırıcı kəməri |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı ÇindirKrank Korpusu Qızdırıcı Element Zavodu, krank qızdırıcısının eni 14mm, 20mm, 25mm və 30mm-dir. Kəmərin uzunluğu kompressorunuzun perimetrinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər, quraşdırma yolu yayladır. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Matriskompressor krank korpusunun istilik kəməriBir tərəfinin ortasında dar bir yiv olan uzun bir kəmərdir, müqavimət teli telin üstündəki şüşə lifinə, matris dəliyindən keçir, tel və silikon rezin teli mis klipslə birləşdirilir və silikon rezin istilik kəmərinin ucuna möhürlənir, sonra geri çəkilən qarmaq ucuna pərçimlərlə bərkidilir və geri çəkilən yay geri çəkilən qarmağa quraşdırılır və digər ucu istifadə edildikdə çəkilir. Yay bağlantısı krank mili ətrafında yerləşdirilir və elektrikdən sonra yağ istiliklə yumşalır ki, kompressor asanlıqla işə düşsün.
Məhsul Funksiyası
Kompressor uzun müddət söndürüldükdən sonra, krank karerindəki sürtkü yağı yenidən yağ qabına axacaq və bu da sürtkü yağının bərkiməsinə və sonra yağlama performansına təsir göstərməsinə səbəb olacaq. Bunun qarşısını almaq üçün kompressorlar adətən aşağıdakılarla təchiz olunur:krank korpusunun istilik kəmərləri. Rolukrank korpusu qızdırıcı kəmərisürtkü yağının axıcılığını və yağlama təsirini təmin etmək üçün qızdırmaqla krank karerindəki sürtkü yağı müvafiq temperaturda saxlamaqdır.
Açılış temperaturukondisionerin karter qızdırıcısıümumiyyətlə təxminən 10 ° C-də təyin olunur, bu da sürtkü yağının özlülüyünün 0 ° C-dən aşağı kəskin şəkildə artması və axıcılığın pisləşməsi və 10 ° C-dən yuxarı daha yaxşı axıcılığa nail olmaq üçündür. Temperatur təyin olunmuş dəyərə çatdıqda, krank karerindəki sürtkü yağının temperaturu müvafiq diapazona çatana qədər istilik kəməri açılacaq.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














