Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Silikon Kauçuk Yağlı İstilik Yastığı |
| Material | Silikon rezin |
| Qalınlıq | 1,5 mm |
| Gərginlik | 12V-230V |
| Güc | xüsusi hazırlanmış |
| Forma | Dəyirmi, kvadrat, düzbucaqlı və s. |
| 3M yapışdırıcı | əlavə edilə bilər |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Silikon Rezin İstilik Yastığı |
| Termianl | Xüsusi |
| Paket | qutu |
| Təsdiqlər | CE |
| Silikon Rezin Qızdırıcısı silikon rezin istilik yastığı, krank karteri qızdırıcısı, drenaj borusu qızdırıcısı, silikon istilik kəməri, evdə dəmləmə qızdırıcısı, silikon istilik teli ehtiva edir. Silikon rezin istilik yastığının spesifikasiyası müştərinin tələblərinə uyğun olaraq düzəldilə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Silikon rezin istilik yastığıMüxtəlif sənaye sahələri tərəfindən sevilən bir məhsuldur. Dizaynı çox çevik, forması və ölçüsü dəyişdirilə bilən və qıvrıla bildiyindən, qızdırılacaq obyektin səthinə yapışmaq asandır. Çox yönlü bir istilik elementidir və qida saxlama şkaflarında, yağ çəlləklərində, 3D printerlərdə və s. istifadə edilə bilər.
1. İşləmə gərginliyi: 3.7-380V ixtiyari ola bilər, burada xüsusi hazırlanmış məhsulların bir hissəsi ilə məhdudlaşır
2. Səth temperaturu: 0-200°C, idxal olunan 180°C, yerli 150°C uzun müddət işləyə bilər (mayedə qızdırıla bilməz)
3. Xüsusi forma: istehsal dizayn diapazonundakı istənilən forma (hazır məhsuldan sonra kəsilə bilməz)
4. Silikon rezin istilik döşəməsiqalınlığı: 1.5-1.8 mm (əyriliklə əyri ola bilər)
Məhsul Tətbiqi
Silikon rezin qızdırıcı yastığıaçıq hava rabitə avadanlıqları, açıq hava izolyasiyası və antifriz, kimyəvi avadanlıqların istiləşməsi, boru kəməri antifriz, açıq hava avadanlıqlarının ehtiyat batareya izolyasiyası, tibbi yardım, cihaz maşınları və avadanlıqları, boruşəkilli, donmaya qarşı, istilik izolyasiyası, baraban qızdırıcıları, kompüter periferiyaları, foto emal avadanlıqları, yarımkeçirici emal avadanlıqları və s. üçün istilik mühiti təmin etmək üçün geniş istifadə edilmişdir. Müxtəlif sənaye sahələri.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









