Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Samsung Soyuducu Əridən Qızdırıcı 280W DA47-00139A |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 4.5mm, 6.5mm və s. |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Alüminium əritmə qızdırıcısı |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Samsung soyuducu əritmə qızdırıcısının hissələri DA47-00139A, 220V/280W-dır. Əritmə qızdırıcısı borusu paketi bir qızdırıcı ilə bir çantaya yığıla bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Alüminium borulu qızdırıcı elementlər kiçik məkanlarda istifadəsi daha asandır, yaxşı deformasiya qabiliyyətinə malikdir, mürəkkəb formalara əyilə bilər və istənilən məkanda istifadə edilə bilər. Onlar həmçinin yaxşı istilik keçiriciliyinə malikdirlər ki, bu da isitmə və ərimə təsirlərini artırır.
Dondurucuların, soyuducuların və digər elektrik avadanlıqlarının əriməsi və istiliyini qorumaq üçün ümumi bir vasitə alüminium ərimə qızdırıcısıdır. Termostat, güc sıxlığı, izolyasiya, temperatur açarı və istilik səpələnmə şəraitinin köməyi ilə tez bir zamanda qıza və bərabərlik və təhlükəsizlik təmin edə bilər. Əsasən soyuduculardan, donduruculardan və digər güclü qızdırıcı cihazlardan donları təmizləmək üçün istifadə olunur.
Məhsul Tətbiqi
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













