Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Samsung DA47-00192E Soyuducu Alüminium Folyo Qızdırıcı Element |
| Material | istilik teli + alüminium folqa lenti |
| Gərginlik | 12V |
| Güc | 2W |
| Forma | Xüsusi |
| Qurğuşun tel uzunluğu | Xüsusi |
| Terminal modeli | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| MOQ | 200 ədəd |
| İstifadə edin | Alüminium folqa qızdırıcısı |
| Paket | 100 ədəd bir karton |
| Bualüminium folqa qızdırıcı elementSoyuducu üçün Samsung DA47-00192E hissəsi, cihazınızın səmərəli və effektiv işləməsini təmin etmək üçün ən yüksək keyfiyyət və performans standartlarına cavab vermək üçün hazırlanmışdır. Xüsusiyyətlər (ölçü, forma, gərginlik və güc) orijinal nümunə kimi fərdiləşdirilir. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Alüminium folqa qızdırıcılarısilikon izolyasiyalı istilik tellərindən və ya PVC istilik tellərindən hazırlanmış istilik elementləridir ki, bunlar adətən iki alüminium folqa parçası arasında yerləşdirilir və ya bir təbəqə alüminium folqa üzərinə əridilir.alüminium folqa qızdırıcı yastığıİzolyasiyaya ehtiyac duyulan yerlərdə rahat və tez quraşdırıla bilən öz-özünə yapışan alt təbəqəyə malikdir. Alüminium folqa yastıq qızdırıcısı istifadəsi asandır və lazım olduqda istilik sahəsinə tez bir zamanda bərkidilə bilər. Texniki parametrlərinə özelleştirilebilir ölçü, özelleştirilebilir gərginlik, güc sapması (müqavimət sapması) ≤5%, işləmə temperaturunda ≤0.5mA sızma cərəyanı, nominal gərginlikdə nominal dəyərin ±10% güc sapması və alüminium folqa və istilik telinin soyulmadan və ya düşmədən ≥2N/1 dəq yapışma möhkəmliyi daxildir. İş gərginliyialüminium folqa istilik yastığı12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V və s. kimi dizayn edilə bilər və işləmə temperaturu 160°C-yə çata bilər. Onun işinə -30°C aşağı temperatur təsir göstərməyəcək.
Məhsul Tətbiqləri
Alüminium folqa qızdırıcı yastığıkiçik ölçülü, yüngül çəkili və yüksək istilik səmərəliliyi üstünlüklərinə malikdir, buna görə də bir çox sahədə geniş istifadə olunur. Alüminium folqa qızdırıcısı soyuducu və dondurucularda ərimə, düyü bişirən izolyasiya və elektrikli istilik masaları kimi cihaz istehsalı sənayesində geniş istifadə olunur.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















