Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Müqavimət Sobası İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Thesoba qızdırıcı elementiMikrodalğalı soba, soba, elektrik qril üçün istifadə olunur. Soba qızdırıcısının forması müştərinin təsvirləri və ya nümunələri kimi fərdiləşdirilə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm və ya 10.7 mm seçilə bilər. JINGWEI HEATER professiodurnal istilik borusu fabriki, gərginliyi və gücüsoba qızdırıcı elementitələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Sobanın qızdırıcı elementinin borusu tavlana bilər, tavlandıqdan sonra borunun rəngi tünd yaşıl olacaq. Terminal modellərinin bir çox növü var, əgər terminal əlavə etmək lazımdırsa, əvvəlcə bizə model nömrəsini göndərməlisiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Soba Qızdırıcı Elementimiz yüksək keyfiyyətli, münasib qiymətli, uzunömürlü və yaxşı istilik keçiriciliyinə malikdir. Dünyanın hər yerindəki müştərilər üçün hər cür formada və ölçüdə hava qızdırıcısı və soba qızdırıcı elementlərini fərdiləşdiririk. Məhsullarımızla maraqlanırsınızsa, zəhmət olmasa, lazım olan parametrləri bizə göndərin.
JINGWEI, ən çox yayılmış formalarda düz, U-şəkilli, M-şəkilli, W-şəkilli və ya Multipul formalı soba qızdırıcı elementləri istehsal edir, biz adətən soba qızdırıcı elementlərimizi müştərinin xüsusi dizayn texniki təsvirlərinə uyğun olaraq fərdiləşdiririk. Və biz yalnız yüksək təmizlikli modifikasiya edilmiş MgO istifadə edirik, maqneziyanın izolyasiyası daha çox istilik ötürülməsini təmin edir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Təzyiq, korroziya və yüksək temperatur müqaviməti
2. Möhkəm paslanmayan polad qaynaq prosesi, əla material, uzun xidmət müddəti.
3. Yüksək sıxlıqlı mərkəzləşdirilmiş, kompakt quruluş, yaxşı sabitlik.
4. Müştəri tələblərinə və təsvirlərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər.
5. Ümumiyyətlə, qril sobasının istilik elementi sobanın nəmlik müalicəsi üçün qəbul edilir, rəngi bejdir, yüksək temperaturda tavlana bilər, elektrikli istilik borusunun səth rəngi qara və ya tünd yaşıldır.
JINGWEI emalatxanası
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














