Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Qoruyuculu Müqavimət Ərimə Qızdırıcısı 238C2216G013 |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| 238C2216G013 qoruyuculu Müqavimət Əridən Qızdırıcısı, iki hissəli qoruyucu əlavə edilmiş şəkil qızdırıcısı, əridən qızdırıcının uzunluğu 35 sm, 38 sm, 41 sm, 46 sm, 51 sm-dir. Bütün əridən qızdırıcılarımız tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Paslanmayan poladhava soyuducusu üçün ərimə qızdırıcı borusuBorunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, qurğuşun məftil hissəsi olan boru rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da edilə bilər. Ərimə qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Ərimə qızdırıcısı 238C2216G013, həmçinin ərimə qızdırıcı borusu və ya ərimə qızdırıcısı kimi də tanınır, soyuducu avadanlıqlarında istifadə olunan bir növ elektrikli qızdırıcı elementdir, əsasən soyuq saxlama hava soyuducusunda, soyuducu vitrin şkafında və digər avadanlıqlarda buxarlandırıcının səthindəki don problemini həll etmək üçün istifadə olunur. Şaxta hava axınına mane olacaq və soyutma effektinə təsir edəcək, buna görə də onu müntəzəm olaraq əritmək lazımdır. Elektrikli ərimə ilə ərimə qızdırıcı borusunda, elektrikli istilik borusu, avadanlığın səthindəki don təbəqəsini qızdırmaq və əritmək məqsədinə çatmaq üçün istifadə olunur.
Qoruyuculu Defrost qızdırıcısının iş prinsipi, buxarlandırıcının səthindəki buz təbəqəsini elektrikli istilik borusu vasitəsilə qızdıraraq əritməkdir. Elektrikli istilik borusu adətən qabıq kimi paslanmayan polad 304 polad borudan, qızdırıcı gövdə kimi ərintili elektrikli istilik naqilindən hazırlanır və daxili hissəsi izolyasiyaedici vasitə kimi sıx maqnezium oksid tozu ilə doldurulur. Bu dizayn, elektrikli istilik borusunun aşağı temperaturlu mühitdə sabit işləməsinə imkan verir və bu da ərimə effektini təmin edir.
Hava soyuducu modeli üçün əritmə qızdırıcısı
Quraşdırma və Texniki Xidmət
Soyuq otaq üçün ərimə qızdırıcı borusunu quraşdırarkən, isitmə effektini təmin etmək üçün onun buxarlandırıcı səthi ilə sıx təmasda olduğundan əmin olmaq lazımdır. Baxım baxımından, normal işləməsini təmin etmək və yaşlanma və ya zədələnmə nəticəsində yaranan təhlükəsizlik təhlükələrinin qarşısını almaq üçün istilik borusunun iş vəziyyətini müntəzəm olaraq yoxlayın. Bundan əlavə, don əmələ gəlmə ehtimalını azaltmaq və istilik borusunun xidmət müddətini uzatmaq üçün buxarlandırıcı səthini müntəzəm olaraq təmizləyin.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













