| Məhsulun adı | Soyuducu Defrost Qızdırıcısı Topdan və İstehsalçı |
| Borunun diametri | 6.5 mm |
| Uzunluq | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm və ya xüsusi |
| Güc | 345W və ya xüsusi |
| Gərginlik | 110V-230V |
| Terminal modeli | 6.3 mm |
| Paket | standart paket kartonda və ya bir çanta ilə bir qızdırıcıda qablaşdırılır. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Sertifikatlaşdırma | CE,CQC |
| İstifadə edin | soyuducu, dondurucu və s. üçün əritmə. |
| 1. JW qızdırıcısı Soyuducu Ərimə Qızdırıcısının Topdan və İstehsalçısıdır, ərimə qızdırıcısının borusu spesifikasiyası müştərinin rəsminə və ya şəklinə uyğun olaraq düzəldilə bilər. Borulu ərimə qızdırıcısının forması əsasən düz, U formasına, AA tipinə və digər xüsusi formalara malikdir. 2. Ərimə qızdırıcısının l uzunluğu maily-də 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm və 580mm var, bəzi müştərilərin başqa uzunluqları da var, onu fərdiləşdirmək olar və bizdə standart olanlar yoxdur. 3. Ərimə qızdırıcı borusu paketi üçün standartımız qızdırıcını birbaşa kartona yığmaqdır və biz həmçinin qızdırıcını torba ilə, bir qızdırıcını bir torba ilə və hər kartonda 100 ədədlə də yığa bilərik. | |
Soyuducu əritmə qızdırıcısı qabıq kimi paslanmayan polad 304-dən hazırlanır və spiral elektrik istilik əritmə məftili (nikel xrom, dəmir xrom ərintisi) borunun mərkəzi ox istiqamətində paylanır. Boş həyət yaxşı izolyasiya və istilik keçiriciliyinə malik MgO tozu ilə doldurulur. İstilik borusunun və aparıcı xəttin birləşdirici hissəsi rezin başlıqlı isti təzyiq möhürü və ya istilik büzücü qolu ilə möhürlənir ki, istilik borusunun rütubətli mühitdə 5 ildən çox normal istifadəsini təmin etsin. Paslanmayan polad əritmə qızdırıcı borusunun aparıcı teli müştəri tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər, standart uzunluq 800 mm-dir və aparıcı məftilin xarici ucuna 6.3 mm, 4.8 mm və s. kimi müxtəlif növ terminallar əlavə edilə bilər.
Ərimə qızdırıcı borusu, hər növ soyuq saxlama, soyuducu, displey, ada şkafı və digər dondurma avadanlıqları üçün nəzərdə tutulmuş və elektrikli istilik və ərimə üçün elektrik komponentləri üçün nəzərdə tutulmuşdur. Ərimə üçün soyuducunun, kondensatorun və su çəninin alt hissəsinə asanlıqla yerləşdirilə bilər. Məhsulun performansı 30 ildən çox təcrübə ilə sübut edilmişdir: yaxşı ərimə effektinə malikdir; Sabit elektrik performansı, yüksək izolyasiya müqaviməti; Korroziyaya davamlılıq, yaşlanma əleyhinə; Güclü həddindən artıq yükləmə qabiliyyəti; Kiçik sızma cərəyanı, sabit və etibarlı; Uzun xidmət müddəti və digər xüsusiyyətlər.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.













