| Məhsulun adı | Soyuducu Əridən Qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5 mm |
| Boru uzunluğu | 10 düym-28 düym |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | əritmə qızdırıcı borusu |
| Qurğuşun telinin uzunluğu | 250 mm |
| Möhür yolu | rezin başlıq və ya büzülən boru |
| Təsdiqlər | CE / CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Soyuducu əritmə qızdırıcısı müştərinin tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər, bu cür əritmə qızdırıcıları üçün uzunluğu adətən 10", 11", 12", və s.-dir. Bəzi müştərilər istilik borusunu qurğuşun məftillə (tel uzunluğu təxminən 200-250 mm) əritməlidirlər, bəziləri isə birbaşa 6.3 mm əlavəyə qoşulub. Buna görə də xahiş edirik sorğudan əvvəl bizə qızdırıcının şəkillərini göndərin. Ərimə qızdırıcısı soyuducuda buzlanma əmələ gəlməsinin qarşısını almaq üçün istifadə olunur və termostat tərəfindən idarə olunur. Ərimə dövrü ərzində ərimə qızdırıcısı buxarlandırıcı qanadlarındakı buzları əridir. | |
Soyuducu əritmə qızdırıcısı, buxarlandırıcı rulonlarda buz və ya buz yığılmasını aradan qaldırmaqdan məsul olan soyuducu və ya dondurucu kameranın bir hissəsidir. Soyutma prosesinə mane ola biləcək həddindən artıq buz yığılmasının qarşısını almaqla cihazın səmərəliliyini qorumağa kömək edir. Əritmə qızdırıcısı adətən istilik yaratmaq üçün elektrik müqavimətindən istifadə edir və bu istilik daha sonra rulonlardakı buz və ya buzu əritmək üçün istifadə olunur. Bu ərimiş buz daha sonra cihazdan boşaldılır. Ümumiyyətlə, əritmə qızdırıcısı soyuducunun və ya dondurucunun səmərəli işləməsini və lazımi temperatur səviyyələrini saxlamasını təmin etmək üçün vacibdir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















