Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Soyuducu Ərimə Qızdırıcısı Borusu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Soyuducu Əridən Qızdırıcı Borusu hava soyuducusunun əriməsi üçün istifadə olunur, şəkil formasıəritmə qızdırıcı borusuAA tiplidir (ikiqat düz boru), boru uzunluğu xüsusi olaraq hava soyuducusunun ölçüsünə uyğundur, bütün ərimə qızdırıcılarımız tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Paslanmayan poladhava soyuducusu üçün ərimə qızdırıcı borusuBorunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, qurğuşun məftil hissəsi olan boru rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da edilə bilər. Ərimə qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Soyuducu əritmə qızdırıcısı borusu, adətən yüksək keyfiyyətli paslanmayan poladdan (SUS Paslanmayan Polad deməkdir) hazırlanmış ixtisaslaşmış istilik komponentidir və soyuducu qurğuların içərisindəki don yığılmasını aradan qaldırmaq üçün nəzərdə tutulmuşdur. Əritmə qızdırıcısı, korroziyaya davamlılığı, davamlılığı və əla istilik keçiriciliyi ilə tanınan yüksək keyfiyyətli paslanmayan poladdan, tez-tez SUS304 və ya SUS316-dan hazırlanır. Paslanmayan polad onu temperatur dalğalanmaları, rütubət və uzun müddət soyuğa məruz qalma ilə qarşılaşan mühitlər üçün uyğun edir.
Hava soyuducu modeli üçün əritmə qızdırıcısı
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Güc və Səmərəlilik:
Ərimə qızdırıcısı soyuducunun həddindən artıq enerji sərf etmədən əridilməsi üçün effektiv isitmə təmin etmək üçün optimallaşdırılıb. Bu vatt güc və səmərəlilik arasında tarazlıq tələb edən kommersiya soyuducuları üçün uyğundur.
2. Materiallar və Davamlılıq:
Paslanmayan polad (SUS) konstruksiyası, xüsusilə soyuq və nəm mühitlərdə üstün davamlılıq təmin edir və korroziya və aşınma riskini azaldır. SUS, əla istilik keçiriciliyi və sərt mühitlərə davamlılığı ilə tanınır, sabit işləmə və uzunömürlülük təmin edir.
3. Ərimə Mexanizmi:
Ərimə qızdırıcısı adətən buxarlandırıcı rulonların ətrafında və ya yaxınlığında quraşdırılır. Ərimə dövrü ərzində o, rulonlarda yığılmış buz və ya şaxtanı əritmək üçün istilik yaradır ki, bu da soyutma sisteminin səmərəliliyini qoruyur. Mütəmadi olaraq əritmə kommersiya soyuducuları üçün vacibdir, çünki o, əks halda hava axınına mane ola və soyutma səmərəliliyini azalda biləcək şaxta yığılmasının qarşısını alır.
Məhsul Tətbiqi
SUS Defrost Qızdırıcısı, buxarlandırıcı rulonlarda don yığılmasının qarşısını almaq, soyutma səmərəliliyini artırmaq və temperatur sabitliyini təmin etmək üçün müxtəlif kommersiya soyuducu tətbiqlərində istifadə olunur. Əsas tətbiqlərə aşağıdakılar daxildir:
1. Ticarət dondurucuları və soyuducuları: Supermarketlərdə, restoranlarda və mağazalarda geniş yayılmışdır, burada buzun hava axınını maneə törətməsinin qarşısını alır və soyutma sisteminin səmərəliliyini qoruyur.
2. Soyuq Saxlama və Anbarlar: Böyük saxlama bölmələrində qida məhsullarının qorunması, bahalı təmirə və temperatur dalğalanmalarına səbəb ola biləcək buz yığılmasının qarşısını almaq üçün vacibdir.
3. Əczaçılıq Soyuducusu: Vaksin və dərmanların saxlanması üçün ardıcıl soyutmanın vacib olduğu laboratoriyalarda və apteklərdə sabit temperatur saxlayır.
4. İçki Soyuducuları və Buz Hazırlayıcıları: Cihazları donmadan qoruyur, vitrin soyuducularının aydın görünməsini və buz hazırlayıcı maşınların fasiləsiz işləməsini təmin edir.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















