| Məhsulun adı | Soyuducu Əridən Qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5 mm |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 380mm, 410mm, 460mm və s. |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Ərimə qızdırıcısı (şəkildə göstərilib) əsasən soyuducu və soyuducu üçün istifadə olunur. Borunun uzunluğu əsasən 380 mm, 410 mm, 510 mm, 560 mm və s.-dir. Digər uzunluqlar da tələb olunduqda tənzimlənə bilər. Gərginlik 110-120 V və ya 220-230 V, güc də tələb olunduqda tənzimlənə bilər. Thesoyuducu əritmə qızdırıcısıİki növü var, biri qurğuşun məftilli əritmə qızdırıcısı, digəri isə əritmə qızdırıcısında qurğuşun məftil yoxdur. İstifadə tələblərinizə uyğun olaraq istənilən birini ala bilərsiniz. | |
Elektrikli istilik elementi adlanırsoyuducu əritmə qızdırıcısıBoru, xüsusilə soyuducu avadanlıqlarında, o cümlədən vitrin şkaflarında, ada şkaflarında, soyuq saxlama yerlərində və s. istifadə üçün yaradılmışdır. Ərimə prosesini başa çatdırmaq üçün ərimə qızdırıcısı su kollektorunun korpusuna, hava soyuducusuna və kondensatorun qanadlarına asanlıqla birləşdirilə bilər.
Thesoyuducu əritmə qızdırıcı borusuYaxşı ərimə və isitmə effektləri, sabit elektrik xüsusiyyətləri, yaşlanmaya, korroziyaya və oksidləşməyə qarşı əla müqavimət, yüksək həddindən artıq yükləmə qabiliyyəti, az sızma cərəyanı, sabitlik və uzun xidmət müddəti ərimə qızdırıcı borusunun xüsusiyyətləridir.
Ərimə qızdırıcılarının istehsalı üçün alüminium boru, incolo840, 800, paslanmayan polad 304, 321, 310S və digər materiallar istifadə olunur. Bundan əlavə, geniş çeşiddə sonluq seçimləri (rezin başlıq, büzülən boru və s.) mövcuddur.
1. Hava soyuducuları, soyuducular, dondurucular və s. daxil olmaqla soyuducu avadanlıqların əksəriyyəti istifadə edirəridilmiş istilik boruları.
2. Suya davamlıdır və əla izolyasiyaya malikdir.
3. Güclü korroziyaya davamlılığa malik paslanmayan polad 304, adətən ərimə qızdırıcı elementlərinin istehsalında xarici boru materialı kimi istifadə olunur.
4. Osoyuducu əritmə qızdırıcısıtez-tez bej rəngdə olur, sobada nəmləndirmə işinə malikdir və yüksək temperaturda tavlana bilər. Elektrikli istilik borusunun səthi ya tünd yaşıl, ya da qara rəngdədir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













