| Məhsulun adı | Soyuducu Yığım Hissəsi #218169802 Borulu Əridmə Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥100MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥20MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Borunun diametri | 6.5 mm |
| Gərginlik | 110V |
| Güc sapması | -5 %~ +10% |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Terminal modeli | şəkli yoxlayın |
| Paket | bir qutu ilə bir qızdırıcı |
| Karton miqdarı | 100 ədəd |
| Təsdiqlər | CQC/CE |
| Boruşəkilli Ərimə Qızdırıcısı dəsti (hissə nömrəsi 218169802) soyuducular üçündür. JINGWEI qızdırıcısı 20 ildən çoxdur ki, qızdırıcının xüsusi təcrübəsi üzərində işləyir, əsasən ərimə qızdırıcı borusu, soba qızdırıcısı, su qızdırıcısı, alüminium folqa qızdırıcısı, alüminium boru qızdırıcısı, alüminium qızdırıcı lövhə və silikon rezin qızdırıcı istehsal edir. | |
Borulu əritmə qızdırıcısı paslanmayan polad boruda elektrikli istilik teli ilə doldurulur, boru kondensasiya edildikdən sonra boşluq hissəsi yaxşı istilik keçiriciliyi və maqnezium oksid tozunun izolyasiyası ilə doldurulur və istifadəçilər tərəfindən tələb olunan müxtəlif formalara emal olunur. Əritmə qızdırıcısı sadə quruluşa, yüksək istilik səmərəliliyinə, yaxşı mexaniki möhkəmliyə və sərt mühitlərdə yaxşı uyğunlaşma qabiliyyətinə malikdir. Elektrikli əritmə qızdırıcısı borusu istifadə edildikdə, bəzən sızma və ya qısaldılmış xidmət müddəti olacaq. Elektrikli istilik borusunun saxlanmasına və istifadəsinə diqqət yetirilməlidir.
Boruşəkilli əritmə qızdırıcısı soyuducularda, dondurucularda və hər cür soyuducu avadanlıqlarında geniş istifadə olunur və soyuducu problemini həll etmək üçün istilik borusu hava soyuducusuna və kondensator üzgəcinin quraşdırılması və dəyişdirilməsinə asanlıqla yerləşdirilə bilər.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














