Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | PVC Ərimə Teli Qızdırıcı Kabel |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| PVC Əridmə Məftil Qızdırıcı Kabelinin uzunluğu, gərginliyi və gücü tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Telin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm arasında seçilə bilər. Telin səthi hörülmüş odun şüşəsi, alüminium və ya paslanmayan poladdan hazırlana bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
PVC ərimə məftil qızdırıcısı, korroziyaya davamlılıq, oksidləşmə müqaviməti, yüksək istilik çevrilmə sürəti, uzun xidmət müddəti və s. xüsusiyyətlərinə malik yeni bir yüksək texnologiyalı istilik materialıdır. 0.0.02MA sızma cərəyanı ilə yüksək təhlükəsizlik göstəricilərinə malikdir. Məhsul istehsal zamanı 4 kV elektrik qığılcımı deşmə sınağından keçib, ona görə də heç bir narahatlıq olmadan istifadə edə bilərsiniz. PVC istilik məftilinin yaşayış və villaların istiləşməsi, ofis binalarının istiləşməsi, məktəblərin istiləşməsi, xəstəxanaların istiləşməsi, uşaq bağçasının istiləşməsi, boru izolyasiyası, yol qarının əriməsi və s. daxil olmaqla geniş tətbiq sahələri mövcuddur. 12V-dan 220V-a qədər gərginlik diapazonlarında istifadə edilə bilər.
Məhsulun üstünlükləri
1. Tez qızır və elektrik enerjisindən istiliyə çevrilmə səmərəliliyi 99% və ya daha çoxdur, elektrik enerjisinə qənaət edir.
2. Yüksək uzaq infraqırmızı radiasiya dərəcəsi, 8-15 m uzaq infraqırmızı aşağı temperaturlu radiasiya insan orqanizmi üçün faydalıdır.
3. Qızdırıcı element yaxşı antioksidləşmə xüsusiyyətlərinə malikdir və yaşlanmaya daha az meyllidir, bu da onu davamlı və uzunömürlü edir.
4. Müqavimət dəyəri sabitdir, isitmə bərabərdir və isitmə temperaturu və istilik enerjisi telin uzunluğuna və gərginliyə görə tənzimlənə və idarə oluna bilər.
5. Yüksək dartılma gücü. Eyni icazə verilən cərəyan yük sahəsi altında karbon lifinin dartılma gücü metal məftildən 6-10 dəfə yüksəkdir və istifadə zamanı qırılmayacaq, buna görə də elektrikli isitmə prosesi zamanı dartılma gücü dəyişmir.
6. Tel qırıldıqda qövs yaranmır və bu da yanğının baş verməsinin qarşısını effektiv şəkildə alır.
7. Yüngüldür, hissələrin çəkisini effektiv şəkildə azaldır və bununla da hissələrin texniki göstəricilərini yaxşılaşdırır.
8. Kimyəvi xüsusiyyətləri sabitdir (korroziyaya və oksidləşməyə davamlıdır). Oksigensiz mühitdə 3000 dərəcə Selsiyə qədər qızdırıldıqda, onun mexaniki xüsusiyyətləri heç bir şəkildə dəyişmir, aşağı möhkəmlik və asan oksidləşmə və metal məftil, PTC və silikon karbid elektrik qızdırıcılarının yüksək temperaturda yanma kimi çatışmazlıqlarını aradan qaldırır. Elektrikli isitmə.
9. Uzun xidmət müddəti - Karbon lifli istilik elementləri bina ilə eyni xidmət müddətinə malikdir.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














