Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | PVC Defrost Kabeli Soyuducu İstilik Teli |
| İzolyasiya materialı | PVC |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| TheSoyuducu İstilik Teliİzolyasiya materialı PVC-dir, uzunluğu və gərginliyi/gücü müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər, UL sertifikatlı pvc istilik kabelini seçə bilərsiniz, paket bir qızdırıcı və bir çantadır. Qurğuşun tel silikon tel və ya 18AWG/20AWG/22AWG tel seçilə bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi ikiqat divarlı büzülən boru üçün istifadə olunur. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
PVC istilik kabeliYüksək temperatur müqavimətinə, sürətli temperatur artımına, uzun ömürlülüyə, sabit müqavimətə, kiçik güc sapmasına, çəkildikdən sonra vahid məsafəyə, hamar səthə malikdir, sənaye sobalarında, istilik və kondisioner avadanlıqlarında, müxtəlif sobalarda, elektrikli istilik borularında və məişət cihazlarında geniş istifadə olunur. İstifadəçilərin ehtiyaclarına uyğun olaraq müxtəlif qeyri-standart sənaye və mülki sobalar dizayn edə və istehsal edə bilər. Elektrikli istilik teli gərginliyi məhdudlaşdıran qoruyucu cihazdır. Varistorun qeyri-xətti xüsusiyyətlərindən istifadə edərək, varistorun iki qütbü arasında həddindən artıq gərginlik yarandıqda, varistor gərginliyi nisbətən sabit bir gərginlik dəyərinə qədər sıxa bilər ki, sonrakı dövrənin qorunmasına nail olsun.
Məhsulun üstünlükləri
1, PVC istilik teliQuruluş sadədir, vahid istilik yayılması, asan quraşdırma və istifadə.
2, PVC istilik kabeliPVC izolyasiya təbəqəsini qəbul edir. Elektrotermik ərinti məftili elektrikli istilik lövhəsinə yerləşdirilib ki, istiliyi möhürləsin. Qızdırıldıqda açıq alov olmasın, qoxu olmasın, təhlükəsizlik yaxşı olsun. Müxtəlif iş mühitləri üçün uyğundur.
3. PVC ərimə məftil qızdırıcısıbir çox üstünlüklərə malikdir, buna görə də istehsalatda və həyatda geniş istifadə olunur. Adi döşəmə qızdırıcısından tutmuş elektrik çaydanına qədər təcrübə mühitinin temperaturunu qorumaq üçün laboratoriyaya qədər elektrikli istilik plitələrinin istifadəsindən ayrılmazdır. Hazırda PVC qaynar xətləri sənaye, kənd təsərrüfatı, mülki, milli müdafiə, elm və texnologiya, tibb və digər sahələrdə geniş istifadə olunur.
4. İstilik materialıPVC ərimə istilik kabeliElektrotermik ərinti məftildir və onun iş prinsipi çox sadədir ki, bu da əsas elektrik isitmə effektidir. Elektrikli istilik plitəsi işləyərkən cərəyan elektrotermik ərinti məftilindən keçir və istilik əmələ gətirir, elektrik enerjisini istilik enerjisinə çevirir və onu qabığa ötürür.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














