Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Soba Paslanmayan İstilik Elementləri İstehsalçıları |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Material | paslanmayan polad 304 və ya xüsusi. |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Thesoba qızdırıcı elementiMikrodalğalı soba, soba, elektrik qril üçün istifadə olunur. Soba qızdırıcısının forması müştərinin təsvirləri və ya nümunələri kimi fərdiləşdirilə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm və ya 10.7 mm seçilə bilər. JINGWEI HEATER professiodurnal istilik borusu fabriki, gərginliyi və gücüsoba qızdırıcı elementitələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Sobanın qızdırıcı elementinin borusu tavlana bilər, tavlandıqdan sonra borunun rəngi tünd yaşıl olacaq. Terminal modellərinin bir çox növü var, əgər terminal əlavə etmək lazımdırsa, əvvəlcə bizə model nömrəsini göndərməlisiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Soba qızdırıcı borusu quru yanan istilik borusu kimi təsnif edilir. Havaya məruz qalan və quru yanan elektrikli istilik borusu quru yanan elektrikli istilik borusu adlanır. Soba qızdırıcı elementi içərisində modifikasiya olunmuş MgO tozu olan orta hissəni izolyasiya edən və məcburi konveksiya istiliyi təmin edən bir istilik naqilindən ibarətdir. Sobanın qızdırıcı borusunun çirkli və ya boz deyil, tünd yaşıl rəngdə olduğunu tez-tez müşahidə edirik, çünki qızdırıcı borusunun xarici səthi yaşıl emaldan keçmiş tünd yaşıl paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Yüksək temperatur müqaviməti:Boruşəkilli Soba İstilik Elementləri 1400℃-ə qədər temperatura davam gətirə bilər və bu da onları geniş sənaye tətbiqləri üçün uyğun edir.
2. Sürətli isitmə:Boruşəkilli soba qızdırıcı elementləri yüksək vatt sıxlığına malikdir ki, bu da onların tez qızmasına imkan verir, isitmə müddətini azaldır və səmərəliliyi artırır.
3.Davamlılıq:Boruşəkilli Soba İstilik Elementləri, korroziyaya və oksidləşməyə qarşı müstəsna davamlılıq və müqavimət təklif edən yüksək keyfiyyətli materiallardan hazırlanmışdır.
4. Özelleştirilebilir:Bu soba qızdırıcı elementləri müxtəlif ölçülər, formalar və vattlar üçün seçimlər olmaqla, müəyyən tətbiqlərə uyğunlaşdırıla bilər.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














