Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Soba İstilik Elementinin Müqaviməti |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Thesoba qızdırıcı elementiMikrodalğalı soba, soba, elektrik qril üçün istifadə olunur. Soba qızdırıcısının forması müştərinin təsvirləri və ya nümunələri kimi fərdiləşdirilə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm və ya 10.7 mm seçilə bilər. JINGWEI HEATER professiodurnal istilik borusu fabriki, gərginliyi və gücüsoba qızdırıcı elementitələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Sobanın qızdırıcı elementinin borusu tavlana bilər, tavlandıqdan sonra borunun rəngi tünd yaşıl olacaq. Terminal modellərinin bir çox növü var, əgər terminal əlavə etmək lazımdırsa, əvvəlcə bizə model nömrəsini göndərməlisiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
JINGWEI qızdırıcısı element örtüyünə bərabər istilik paylanması təmin etmək üçün yüksək keyfiyyətli nikel-xrom məftildən istifadə edir. Maqnezium oksidi ən yaxşı istilik ötürülməsini və izolyasiya müqavimətini təmin etmək üçün daxili izolyasiya kimi istifadə olunur. Elektrik terminallarının, montaj armaturlarının və mötərizələrin müxtəlifliyi, eləcə də geniş əyilmə seçimləri istənilən istilik sisteminə asanlıqla inteqrasiya etməyə imkan verir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Müştərilərin tələblərinə uyğun olaraq müxtəlif materiallardan (Paslanmayan polad/PTFE/Mis/Titan və s.) və tətbiqlərdən (sənaye/elektrik avadanlıqları/batırma/hava və s.) istilik elementləri istehsal edirik.
2. Mövcud olan çoxlu sayda bitirmə üslubu mövcuddur.
3. Biz yalnız yüksək təmizlikli maqnezium oksidi gücündən istifadə edirik, maqnezium oksidi gücünün izolyasiyası daha çox istilik ötürülməsi təklif edir.
4. Boruşəkilli soba qızdırıcı elementi xüsusi ölçüdə əyilə bilər. Avadanlığınıza uyğun olacaq.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















