| Məhsulun adı | Toster üçün soba qızdırıcı elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru materialı | Paslanmayan polad |
| Ölçü | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Toster sobasının qızdırıcı elementinin forması və ölçüsü nümunə və ya rəsm kimi fərdiləşdirilə bilər. Soba qızdırıcısının borusunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm və s.-dir. Standart boru materialımız paslanmayan poladdır 304. Başqa materiallara ehtiyacınız varsa, zəhmət olmasa, əvvəlcədən bizə məlumat verin. | |
Elektrikli mətbəx sobasının soba qızdırıcı elementi cihazın içərisində yerləşir. Qaz sobasının qızdırıcı elementi toster qızdırıcı elementinə bənzər şəkildə işləyir, çünki soba üçün bişirmə elementindən keçən elektrik cərəyanını istiliyə çevirir. Paslanmayan polad soba qızdırıcı elementi ideal seçimdir, çünki o, qızdırma zamanı möhkəm və uzunömürlüdür. Hotpoint Qızdırıcı Elementi Sobada temperatur sensoru və ya həddindən artıq istiləşmədən qorunma açarı var. Soba qızdırıcı elementləri istiliyi yaxşı yayır və yüksək istilik səmərəliliyinə malikdir.
Elektron sənayesi paslanmayan polad soba qızdırıcı elementlərindən vakuum örtüyü, bişirmə, temperləmə, tavlama, sprey boyama, soba qızdırılması, hava və digər qaz qızdırılması, termoformasiya, istilik emalı və qurutma avadanlıqlarının qızdırılması üçün geniş istifadə edir.
İstehsal zamanı müxtəlif qəliblərdən istifadə etməklə, müştərinin fərdiləşdirilməsi və seçim ehtiyaclarını ödəyə bilən müxtəlif soba qızdırıcı borusu forması təmin etmək olar. Lazım gələrsə, fərdiləşdirməkdən çəkinməyin!
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













