| Məhsulun adı | Yağ qızdırıcısı istilik elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkar dərin qızdırıcı istilik borusu istehsalçısıdır, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Qızartma qızdırıcısının gücü də tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Boru başlığı olaraq adətən paslanmayan polad və ya misdən istifadə edəcəyik. | |
Theyağ qızdırıcısının qızdırıcı elementiPaslanmayan polad boru qabıq kimidir və spiral elektrotermal ərintisi teli (nikel xrom, dəmir xrom ərintisi) borunun mərkəzi oxu boyunca bərabər paylanmışdır. Boşluq yaxşı izolyasiya və istilik keçiriciliyinə malik maqneziumla doldurulur və borunun iki ucu silisium jeli və ya keramika ilə möhürlənir. Paslanmayan polad elektrikli istilik borusu, yüksək istilik səmərəliliyi, istifadəsi asanlığı, sadə quraşdırılması, çirklənməməsi səbəbindən elektrik enerjisini istilik enerjisinə çevirmək üçün xüsusi bir elektrik komponentidir, müxtəlif istilik hallarda geniş istifadə olunur, elektrikli qızardılmış qazanlarda daha çox istifadə olunur. Paslanmayan polad elektrik borularının xidmət müddəti çox uzundur və ümumi dizayn xidmət müddəti 10.000 saatdan çoxdur.
Elektrik qazanı (elektrik qaynar su qazanı, elektrik isti su qazanı, elektrikli istilik qazanı, elektrikli vanna qazanı, elektrikli buxar qazanı və s.), elektrik sobası, kimyəvi avadanlıqlar, plastik qəlibləmə və köməkçi avadanlıqlar, isti presləmə qəlibləmə maşınları, siqaret maşınları, sürətli möhürləmə maşını, əczaçılıq maşınları, sauna avadanlıqları, elektrikli su qazanı, mətbəx avadanlıqları, sənaye təmizləyici avadanlıqlar, kommersiya kondisioneri və içməli su avadanlıqları, günəş enerjisi avadanlıqları, elektrik partlayış qazanı avadanlıqları, dalğa lehimləmə elektron avtomatlaşdırma avadanlıqları, yarımkeçirici evtektik qaynaq, tökmə giriş kanalının isitməsi və qaçmayan inyeksiya, plastik, qida, tibbi, tekstil, neft, maşınqayırma, elektrokaplama, qablaşdırma və digər sənaye sahələrində istilik maşınlarının dəstəkləyici komponentləri.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














