| Məhsulun adı | Yağ Dərin Qızdırıcı İstilik Borusu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkar Yağ Dərin Qızdırıcı İstilik Borusu istehsalçısıdır, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Qızartma qızdırıcısının gücü də tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Boru başlığı olaraq adətən paslanmayan polad və ya misdən istifadə edəcəyik. | |
Dərin yağ qızdırıcısının qızdırıcı borusu qazan və ya soba avadanlığında vacib bir komponentdir və elektrik enerjisini istilik enerjisinə çevirməyin vacib hissəsidir. Əsasən yağ qabını qızdırmaq rolunu oynayır ki, yağ temperaturu lazımi temperatura çatsın. Adətən metal materialdan hazırlanmış elektrik borusu, tavadakı yağın temperaturunu qida qızartmaq üçün tələb olunan temperatura qaldırmaq üçün elektrik cərəyanı ilə qızdırılır.
1. Paslanmayan polad qızdırıcı qızdırıcı borusu
Paslanmayan polad yağ qızdırıcısının istilik borusu yaxşı korroziyaya davamlılığa və yüksək temperatur möhkəmliyinə malikdir, buna görə də uzun xidmət müddətinə malikdir və xüsusi iş mühitləri üçün uyğundur.
2. Volfram qızdırıcısının istilik borusu
Volfram qızdırıcısının istilik borusu yaxşı elektrik keçiriciliyinə malikdir, buna görə də yüksək istilik sürətinə və temperatur sabitliyinə malikdir, yağ qabını tez bir zamanda qızdıra və yağ temperaturunun sabitliyini qoruya bilər, yüksək temperaturlu istilik iş mühiti üçün uyğundur.
3. Nikel-xrom qızdırıcı qızdırıcı borusu
Nikel-xrom ərintisi qızdırıcı qızdırıcı borusu güclü oksidləşmə müqavimətinə və korroziyaya davamlılığa malikdir, yaxşı yüksək temperatur gücünə və keçiriciliyinə malikdir və müxtəlif istilik mühitlərinə tətbiq oluna bilər.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














